Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós baba alvásigénye több,...

8 hós baba alvásigénye több, miért?

Figyelt kérdés
2 napja hamarabb elfárad a 8 hós babám. Ma reggel 6 előtt felkelt(este 8kor aludt el) és 7kor már be is aludt. Pedig még nem kúszik, mászik. De szeretne már, erőlködni szokott. Pár napja a cumira is visszaszokott. Más egyebet nem tapasztaltam nála. 3x szokott általában aludni nappal. Miért fárad el ilyen hamar?
2020. ápr. 20. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a próbálkozás fárasztja le.
2020. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiamnak is volt 2 hete amikor nagyon jól aludt napközben és este is, akkor volt ez a nagyon jó meleg idő. bár ő már kúszik mászik feláll, és amióta jött ez a front h 1-2 napig hideg volt azóta megint rosszul alszik napközben. Közben fogzik is. Meg ugye szerintem jobban el is fárad mert már sokat áll napközben, szinte állandóan.

Valószínű h jobban elfárad, közben az időjárás is lehet kezdvez szàmára.

Sok oka lehet de én mindig csak tippelek 😁Szerintem hasznald ki hogy van egy kicsit több időd, lehet nem tart sokáig 😊

2020. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm! :)
2020. ápr. 20. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy látod h mikor felkel és bágyadt kedvetlen és nem eszik jól akkor kell felhívni a dokit mert az jelenthet rosszat.
2020. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bágyadt, eszik is úgy mint szokott. Persze azért figyelem. Köszönöm!
2020. ápr. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!