Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni nem tudó gyerekedet...

Járni nem tudó gyerekedet hagyod bóklászni az udvaron?

Figyelt kérdés

Fiam mászni tud még csak, de imádja felfedezni az udvarunkat. Van homokozja, kis járművei,azokat tologatja. Megnézni a növényeket, kavicsokat, szomszéd kutyát, nagyon szeret kint.

Megyek utána mindig, figyelek rá. Pokrócot hiába terítek le, nem marad rajta sokáig.

Azért kérdezem, mert mikor anyós meglatta hogy játszik a kicsi, megszólt érte és mindig állitgatja, meg sétáltatja nehogy megfázzon. Szerintem már nincs olyan hideg.

Ti engeditek mászni kint? 16 hónapos


2020. ápr. 21. 07:35
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Fű van nálunk
2020. ápr. 21. 07:36
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen hagytam.
2020. ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk én nem hagynám, azért a talaj még hideg könnyen megfázhat.de ez csak az én véleményem.
2020. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nyugodtan menjen, ha nedves lenne a fű, érdemes esőnadrágot adni rá. De a tenyerétől most nem fog megfázni. Az egyik enyém is 16 hósan, viszonylag későn indult el, pedig már 9 hósan felállt, előtte végig tél volt, jól felöltözve overálba, kesztyűbe négykézláb játszótérre is leraktam, nem fázott meg, mert felfedezni meg nagyon akart. Csak a sarkában kellett nagyon lenni, ne egyen meg semmit:)
2020. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Vastagabb nadrággal simán
2020. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Naháát engem is ezért szólt meg anyósom néhány hónapja csak akkor már vagy 30+ fok volt 😅

De igen, letettem.

2020. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Hagyom a kutyánk meg a macskánk minden lépését figyeli amúgy is. Tegnap pl a macsaka lepofozta a szomszéd kutyát mert túl közel jött a kerítéshez. Szóval maximális biztonságban van. A kullancsszezontól viszont kicsit tartok.
2020. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Én hagytam volna, de nem mászott a fűben, sírt, ha lemászott a pokrócról. Ez nyáron volt, mert ősszel tanult meg járni. A teraszon a csempén viszont mászott, pedig semmi nem védte a térdét.
2020. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Hagyom hát! Előtúrtam egy régi (még a hugomé volt), elnyűhetetlen kantáros farmernadrágot, az alá az időjárásnak megfelelően adok ruhát és hadd menjen! Nyilván megnézem a földet mennyire hideg, ha úgy érzem, inkább bent játszunk. Semmi sem fejleszti úgy a gyereket, mint a természet, nagy hiba eltiltani tőle.
2020. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy ismerősöm szólt meg h ő biztos nem tenné le. Hát én meg igen és hát én vagyok az anyja.

Mond inkabbzmeg anyósodnak, hogy állni, járni nem tudó babát nem sétáltatunk

2020. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!