Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves hisztizik, ha nem...

Másfél éves hisztizik, ha nem az van amit ő akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj neki mert a fejedre nő. Vond el a figyelmét mással és ne vedd komolyan a hisztijét. Ne legyél rá mérges mert csak a nevetsége tárgya leszel. Ha pl. A boltban hisztizik, menjetek ki, és ha lehiggadt visszamentek. Majd megtanulja éa megszokja hogy nem körülötte forog a világ.
2020. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tehetsz:

1. Mindig azt csinálod, amit ő akar.

2. Azt csinálod, amit te akarsz, és ha értelmes a gyerek, rá fog jönni, hogy felesleges hisztiznie.

2020. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok vevő a hisztire, kezdi megszokni, mert hamar abbahagyja.

De tőlem hisztizhet ha akar, engem nem zavar, ha tudon hogy hisztiből sír, nincs baja, akkor bírom hallgatni halál nyugalommal.

2020. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Általában akkor csinálja, ha valamit akar hogy odaadjak, de nem kapja meg mert pl veszélyes, vagy ha mosogatok és nem figyelek rá, nem veszem fel. Néha annyira fárasztó már, hogy ráhagyom.
2020. ápr. 22. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Azt mondják, hogy néha a hiszti feszültséglevezetés. Igazából nem annyira az adott dolog kell neki, csak ki akarja adni a feszkót. Ne engedj neki, ha olyasmit akar, amit tényleg nem szabad. de jelezd, hogy sajnálod, ha dühös, és ott vagy neki, ha kellesz. Ugyanakkor ne kiabálj vele, és semmiképp nem jó, ha olyankor úgy kezeled, mintha "láthatatlan" lenne. Vegyél róla tudomást, de ne mutasd, hogy bosszant. Nálunk ez vált be.
2020. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Nehéz nagyon. Idegolo a pontos szó. Én engedem h hisztizzen csak ne tegyen közben kárt semmiben senkiben mellé csucsulok azt megvarom h abbahagyja. Nálam a nyafigas sokkal idegesítő b mint a megtiltom és hiszti 5 percig.

Nyilván lehet ilyen mondani h ne kiabál vele de ez full valótlan nincs ennyi türelme senkinek.

Ujabban próbálok legugolni hozzá és a szemebe nézni és határozottan elmindani mit szeretnék

2020. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!