Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel mossa a babaruhákat...

Ki mivel mossa a babaruhákat illetve mivel furdetitek a babát?

Figyelt kérdés
A saját ruhákat tomi Mosogel lel mosom plusz SILAN ÖBLÍTŐvel öblitem.

2020. ápr. 27. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persil sensitive mosószer, Silán vagy Coccolino sensitive (fehér) öblítő
2020. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mosószert nem babát használok,de öblítőből a fehér coccolinot használom.Fürdetni a gabival fürdetem.
2020. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Újszülött korában és utánna 1-2 hónapig gyógyszertári fürdetőt használtam , az hajra is jó és testápoló is egyben így más nem is kellett majd Gabi jó éjt fürdetőt Babydream sampont.Télen kiszáradt a bőre akkor Mixa olajos fürdetőt . Mosáshoz Ariel Baby folyékony mosószert és Chicco Baby öblítőt. 1 éves múlt mikor váltottam Ariel Sensitíve kapszulára és Silan sensitíve öblítőre
2020. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Silan sensitiv és lenor sensitiv, ezekkel mosom, de a mi ruháinkat is, ennek van szerintem a legjobb illata. A babámat pedig dove babyvel fürdetem, már másfél éve, nem szárítja a bőrét, nagyon jó.
2020. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Frosch baby mosószer + öblítő, fürdetőnek egyelőre a gyógyszertári, de már megrendeltem a la roche posay lipikar fürdetőjét.
2020. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mosódió+ mosószóda, kamillás mosóparfüm.

Nivea baby fürdető.

2020. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ariel és Persil érzékeny bőrre (minden ruhát ezekkel mosok) fehér coccolino ill sárga Lenor. Fürdető eleinte gyógyszertári bolt, majd dove baby, most mixa fürdető van.
2020. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Frosch, Chicco vagy L'arbre Vert mosószer a babának, Frosh vagy Chicco öblítő. Fürdeni Dora Natura fürdetővel szoktam, samponból csak a Biola Naturissimo-t használjuk.
2020. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ecoegg

Gyógyszertári fürdető.

Ekcémás úgyhogy vigyáznunk kell

2020. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persil sensitive +silan sensitive.


Bioderma abc

2020. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!