Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más férje is ennyire aggódós...

Más férje is ennyire aggódós a babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már fél éves a kislányunk. A férjem szerintem még a széltől is óvná, ami elég fárasztó tud néha lenni. Én lazább vagyok és emiatt vannak nézet eltéréseink. Sosem gondoltam, hogy az apuka lesz ilyen túl aggódós. Nálatok is így van? Vagy melyikőtök aggódósabb?
2020. ápr. 27. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikünk sem, az átlagnàl lazábbak vagyunk. Ha aggódott valamelyikünk, az àltalában jogosnam bizonyult.
2020. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem így van. De egy barátnőmnél ugyanez a helyzet mint nálatok. Van belőle konfliktus bőven.
2020. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én kicsit aggódósabb vagyok, de meglepődtem magamon hogy nem is annyira, mint ahogy vártam. Én a széltől óvom mondjuk, idegesít is, hogy folyamatosan fúj a szél és nem bírom kivinni mert zavarja. De egyébként nem visszük túlzásba a steril környezetet stb. Két hónapos.
2020. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyikünk sem viszi túlzásba az aggódást, de én azért jobban féltem, mint a párom a lányunkat. Ő sokkal lazább.
2020. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem valami férfi tulajdonság. Au én férjem szerint a textil pelust már azonnal ki kell mosni, ha leesett a lakásban a padlóra. Ez csak egy példa, de ilyen dolgai vannak. Szerintem nem teszünk jót vele, ha burokban neveljük.
2020. ápr. 27. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Te jó ég😂😂 ez így nehéz lesz. Ez szerintem tudatlanság a részéről, fogalma sincs a babákról. Én azzal szoktam elmagyarázni ha valaki hápog hogy úristen, hogy az evolúció és a fejlődés tudja a dolgát. Ha fél évesen mászni kezd és felnyalni a padlót meg enni kint a homokot, akkor az azt jelenti hogy az immunrendszerének most pont ennyi koszra van szüksége hogy kifejlődjön rendesen.
2020. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férjem attól félt nagyon, hogy túl erősen fogja meg, mert az ő keze olyan nagy, a babánk meg olyan pici. Ez szerintem még az aranyos kategória volt és ettől függetlenül rendszeresen öltöztette, tette tisztába.
2020. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegnap jöttünk haza a kórházbol, itt aggódik mindenen, túl melege van, miért így szuszog, biztos nem kap levegőt, nem eleget bufizik. Azt hittem én leszek a para mami erre nekem kell őt nyugtatni. De szerintem belejon és nyugisabb lesz :)
2020. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah az en ferjem is paràs,az elsovel en is az voltam,osszevesztunk mikor hazahoztuk a gyereket,hogy kell kiszamolni keplettel,h mennyit egyen 😄 allandoan korhazba,ugyeletre akarta vinni,ha barmi kis betegsege volt. Sok helyre nem engedtuk,ovtuk,feltettuk. Az lett az eredmenye,h a kislanyom mindentol fel,nem akar uszni tanulni,sorva jott ki a tanmedencebol,teriszonya van,egy szalkatol elajul,ha kezebe megy,fel biciklizni, a futon megy csak... Stb es sorolhatnam. Szoval elrontottuk, mondjuk kozrejatszotr,h kruppos es parszor majdnem megfulladt . Mar nagy ,mindent el tud mondani,talan azota nem feltjuk annyira
2020. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!