Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babának is ilyen nagyon...

Más babának is ilyen nagyon hideg keze-lába? Ilyenkor fázik? Mert szerintem nincs hideg.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is.Szerintem nem olyan a vérkeringésük,mert állítolag ilyenkor nem fáznak.Mondjuk nekunk az a tapasztalatunk,hogy fázik,mert ha jol betakarjuk,akkor a keze sem lesz hideg.
2020. ápr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, más babának is hideg. Rossz még a perifériás vérkeringésük.


Ezért kell hátul a nyakánál benyúlni a ruha alá. Ha ott jó meleg,akkor nem fázik.


De ha nagyon extrémen hideg, akkor adj rá még valamit, vagy mozgasd meg picit.

2020. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kettes mondja, a nyakánál kell hátul nézni- Az én gyerekeimnek ha meleg volt kezük-lábuk, akkor leizzadtak, melegük volt. Hú, hányszor hallgattam anyósom sipákolását, hogy megfagy az a gyerek, mert hideg a keze..... -_-
2020. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4

Ne is mond. Nekem apósom ilyen okos. Télen jól be volt fűtve. Elaludt a gyerek nadrág nélkül. Nem fázik? Nem fázik? Takarjuk be. Mondom nem kell. Fázna nem aludna ilyen jól. Dehát hideg a lába. Kimentem 2 percre és betakarta.🤦

2020. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne a kezet/lábat nézd. Nekem születésem óta hideg mindig, mint a jégverem. :)
2020. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha mellé kicsit ilyen szederjes pirosas lila is?
2020. máj. 1. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akkor azt csinálnám, hogy más ruhába öltöztetném át. Ami egyformán melegen tartja mindenhol.
2020. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!