Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt már valaki úgy, hogy a...

Járt már valaki úgy, hogy a babájának nagy volt a MAM 6+ cumi?

Figyelt kérdés
Nem tudja rendesen szívni. Vagy kiesik a szájából vagy furán áll a szájában. 😀 Néha az orrát is eltakarja. Gondolom még nagy neki a cumi része.

2020. ápr. 28. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudni kellene, hogy mekkora a baba. Nyilván a 6+ os cumi 6 hónapos kortól van, de előfordulhat, hogy még nagy neki ha pici a szája. Ha még eltakarja az orrát akkor add neki a kisebbet. A 3+ at.
2020. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi 6 hónapos múlt 24én :) igen még a 2-6 hónaposat használjuk így. Azért próbálom odaadni neki. A MAM Air-t egész jól tudja már szívni, nem mindig esik ki a szájából 😀
2020. ápr. 28. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fiam kb. ennyi idősen kezdte el visszatenni a szájába. Örültem, mert akkor már nem kellett csak szopira felkelni. Betettem vagy 5-6 db cumit az ágyába, egyet mindig talált éjjel :D
2020. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!