Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fél éves lányom...

Miért kel fél éves lányom egyik nap reggel 8kor, másik nap 6kor? Nálatok mikor állt be egy kb időpontra?

Figyelt kérdés
Ha 8kor kel csák 2x alszik egy nap és csak 4x eszik. Ha 6kor kel 3x alszik és 5x eszik. Így úgy érzem nincs napirendünk. Pedig fürdés és esti elalvás ugyanakkor van mindig. 7kor fürdés. 8-fél9 között alvás. Nem értem miért kel 2 óra különbséggel.

2020. ápr. 30. 06:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Te mindig PONTOSAN ugyanabban az időpontban ébredtél fel életed során...?
2020. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Szia! Vsz most áll át a 3-ról a 2 alvásra. Ilyenkor gyakori pont ez, amit írsz. Nyilván a 2-t alvós napon korábban fekszik este vagy mélyebben alszik és ezért korábban kel, de emiatt nem bírja végig 2 alvással és alszik még egyet, így viszont este éberebb, később v felúletesebben alszik és így később kel stb.
2020. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Soha 🤣

Meg tinikent is osszevissza kelnek a gyerekek hol reggel 7kor hol 11kor

2020. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Előző vagyok. Azt csinálhatod, hogy ébreszted 6-kor, de ha tényleg átállóban van, akkor ez nem igazán jó.

Jobb megoldás egy rugalmasabb napirend 2 változattal a fejedben.

De amúgy nálunk most 1 éves korára lett kiszámíthatóbb a nap, amikor már csak 1 napközbeni hosszú alvása van, de én pl a saját természetem és még pár tényező miatt nem tudok komolyabb napirendet tartani.


Pl ha kezdesz vele programokra járni, vmelyik alvást szinte biztos hogy ütik. Illetve pl autóban sokan olyankor is alszanak, amikor amúgy még bírná. Szóval ez a napirend nekem inkább szorongásforrás.

2020. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem két és fél hónapos?

Két és fél éves nem alszik napi háromszor.

2020. ápr. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos!
2020. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
4 hónaposan állt be.
2020. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Már megint ez a rendszer...te ugyanakkor kelsz és fekszel mindig??Ha reggel felébred,üsd le hagy aludjon még!🤦‍♀️
2020. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves elso nyilvan en sem kelek ugyanabban az idopontban de a vedono is folyton kerdezi, hogy beallt e mar a napirend? Ugyanakkor kel e reggel es alszik napkozben? Mindenhol azt olvasom, hogy a babak kb ugyanakkor kelnek minden reggel.

Koszi a valaszokat. Lehet tenyleg most all at a ket alvasra. Egyebkent most, hogy mondjatok tenyleg megfigyelheto, hogy ha ketszer alszik napkozben akkor kel korabban 🤷🏻‍♀️

2020. ápr. 30. 08:58
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy koran kel fel. Nem ertem ezeket a rosszindulatu valaszokat. Csak egyszer ilyen a napunk egyszer olyan. De akkor hozzaszokok 😀
2020. ápr. 30. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!