Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok van külön a pelenkákna...

Nálatok van külön a pelenkáknak szemetes? Mi az előnye?

Figyelt kérdés

Hallottam h van ilyen? Mire jó? Nem elég csak a sima vegyesbe dobni?

Érvek, ellenérvek?



2020. máj. 6. 07:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, az az előnye, hogy az gyakrabban hordjuk le.
2020. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Én nem akartam de végül lett, mert egy másik termékhez kaptuk ajándékba. És aztán végül nagyon örültem hogy van, mivel szagmentesen zár. Vagy amikor úgy sikerült a kaki, hogy jó sok popsi törlőt kellett használni akkor ott volt kéznél a kuka, lábam végig a pedálon és csak dobtam bele sorban... Nem mindig kivitelezhető a szépen összecsomagolt pelus... 🙈


Másfél éves a fiam de még most is használom.

2020. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt. Nem láttam semmi előnyét. Használt zacskókba, szatyorba tettem mindig és pár óránál többet sosem volt a lakásban
2020. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Hellyel közzel szagmentes...

Nem a konyhában dobom el..

Tehát a pelenkázó mellett kéznél van.

A nagy szemetes messze van a háztól nekünk../ kertes/

Mind2 gyerekem kakamatyi.. eleinte 12-14 pelus..

A 1,5 évesen is 4 kaka plusz a pisi..

Egyszerűbb


Látom ha szüleimnél vagyunk a hadakozást hogy vinni kell ki

Akkor ha kakás ne a bentibe..

De tél van, nem léphetsz ki a babával

A nagy mellettt meg nem hagyhatom ott..

Itt kiteszem,

Mert garázsba nyílik a hátso ajtó.. onnan a kuka.

Nàlunk nem.. plusz ne legyen az egyetlen bejáratnál legyen.. macska is szétszedné..


Persze, ha nagyon kicsi a lakás, akkor mindegy

De nálunk nem az.

2020. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Van, de nem pelenkakuka, amibe ilyen speckó zacsi is kell, hanem egy sima ikeás fedeles kukát vettem, ilyet:

[link]


Nem jön ki belőle a szag, amikor csukva van, elég pici, minden nap levisszük. Nekünk ez nagyon bevált. A vegyesbe nem dobnám, azt ritkábban visszük le, és többször nyitogatjuk, ott nagyon büdi lenne.

2020. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Az erkélyen van. Nem drága fajta pelenkakuka, hanem egy nagyobb típus, és tekerős a teteje. Tökéletes nekünk. Szagmentes. Sima kukászsák van benne. Ha megtelik, levisszük.

Panelban nem is tudnánk bent tárolni.

2020. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Van, de nem a speciális, amibe külön zsákot kell venni. Az számomra túl drágának bizonyult. Egy egyszerűbb fajtát vettünk, célnak teljesen megfelel. Kb addig volt a szobában a pelenkázó mellett, míg el nem kezdett mászni, mert utána természetesen az is érdekelte. Kikerült a fürdőszobába. Tehát még külön tároljuk, jobb, mert a fürdőszobai szemetes kicsi, abba nem férne, a konyhaiba meg nem szívesen rakom, mert akkor ott bűzölögne (és mindennap lehetne levinni, mert hamar megtelne). Amúgy amíg a szobában volt, sokkal kényelmesebb volt, hogy ott volt kéznél és nem kellett mászkálni a kakis pelenkával.
2020. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Értelmesebb dolgokra szórjuk a pénzt, de erre nem. Kis zacsiba rakom a pelenkákat a sima szemetesen belül, ha kakis van akkor bekötöm és újat kezdek. Nincs szag így a lakasban. Naponta visszük le a szemetet.
2020. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy ikeás pici, de nem kifejezetten pelenkaknak való szemetes van a pelenkázó mellett olyasmi amit az egyik válaszoló linkelt. Amikor megtelik, levisszük, ez 1-2nap,terméstől függően. A szag egy kicsit kijon arra a fél mp-re mikor kinyitom, de ez egyáltalán nem akkora kellemetlenség, hogy a drága pelenka kuka és hozzávalói megérjék. Mikor csukva van semmi szag nincs.
2020. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Volt (AngelCare), és nagyon szerettem az elején, amikor napi 3-4-5 adag kaki volt, nem kellett egyesével csomagolgatni meg levinni, nekünk tényleg szagmentes volt. Olyan fél éves kora körül csomagoltam el, amikor már csak napi 1x volt széklet és nagyon hosszú idő volt, mire megtelt.
2020. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!