Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1+ éves gyereknél ez a fajta...

1+ éves gyereknél ez a fajta dühkezelés normális, átlagos?

Figyelt kérdés

Igazából első gyerekünk és nincs nagyon összehasonlítási alapom.

14-15 hónap között van most a kisfiam. Elég erős természet, emellett, aktiv, és szerintem akaratos, ha már ebben a korban van ilyen.

Amikor valamit nem engedünk neki, akkor kitekeri magát a kezünkből, ölünkből, van hogy hátracsapja magát. És nagyon mérgesen sikitani kezd, nem sír inkább sikitva sirni kezdene, de ez nem olyan siras mint amikor megüti magát. Emellett sokszor előfordul az is hogy ha azt mondom nem, vagy nem teljesül amit akar akkor elszalad. 🤷🏻‍♀️

Mas gyerek is csinal ilyeneket?


2020. máj. 6. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az èn lànyom 9 hónapos ès ugyanígy csinàl. El mèg nem tud szaladni de hamarosan az is jön ahogy nèzem.Ő is nagyon aktív.
2020. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lányom is csinálta kb még korban is ilyentájt, aztán pár hónap alatt elmaradt.Szerintem ez még nem a természete.Egyszerűen kezd rájönni, hogy van saját akarata és elképzelése.
2020. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 14 hónapos múlt, eszméletlen hisztis, akaratos. Ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné, úgy tud visítani mint akit vernek. Remélem gyorsan elmúlik ez a korszak. :D
2020. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!