Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor engedtétek a nagyszül...

Ti mikor engedtétek a nagyszülöknek a látogatást a baba születése után?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 21:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
1 hetig senki nem jobetett hozzank. Mi azon az elven voltunk, hogy valjunk csaladda, had adaptalodjon a baba. Aztan szep fokozatosan engedtuk
2020. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Már a kórházban. Otthon aznap, mikor hazamentünk.
2020. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Anyámék hoztak haza a kórházból, mert a férjemnek pont dolgoznia kellett aznap.
2020. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

Hármas voltam.

Az első gyerekről írtam. A másodikkal a kórházból egyenesen anyósékhoz mentünk ebédelni. A harmadikkal 2 hétig a koraosztályon voltam, amikor hazajöttünk, aznap átugrott a 11 éves unokatesó babázni.

De amúgy utána nem ültek ám a nyakunkon minden nap... :D Csak pont így jött ki a lépés mindig.

2020. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
A kórházba bejöttek megnézni. Utána 2-3 hét múlva
2020. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
2 hèt volt azt hiszem. Ez augusztusba volt, szàjmaszk, kèzfertőtlenítő!a màsodiknàl is így lesz!
2020. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
40%
Kórházban a nagyszülők meglátogattak minket, a hazaérkezésünk után csak az Anyukám jöhetett a segítség miatt (első baba, császár), mást nem fogadtunk 3 hétig.
2020. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Szülés után a kórházban, meg utána még bô 1 hetet nálunk voltak. Messze lakunk egymástól, és anyukám nagyon izgatott volt az unoka miatt. A második szülésem után anyósomék is itt laktak nálunk 2 hétig. Engem nem zavartak, jól esett a segítség, a társaság, ugyanakkor a ház elrendezése adott a csendes elvonuláshoz is.
2020. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Már a kórházban.
2020. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Bejöttek már másnap a kórházba. Mind 3 fiam este született, úgyhogy ezért másnap jöttek. Ahogy hazamentünk napi szinten jött vagy az egyik vagy a másik mama babázni. Engem nem zavart. Házi munkát nem akartam, hogy csinálják, azt én szeretem, én tudom, hogy, hogy szoktam. Igazából hamar beteltek a gyerekekkel, nem sokáig tartott az, hogy jönnek gyakran. A 3. Gyerek után meg pláne nem. 😀 szerettem volna, ha olyan nagyszülők lennének a gyerekeim mellett akik tényleg igazán gondoskodóak. Nekem nem adatott meg nagyszülő. Sajnos az enyémeknek sem igazán. Anyósom 4 éve meghalt. Akkor még csak 2 gyerekem volt akkor voltak 5 és 3 évesek. Remélem ha nekem lesz unokám, engem sem fognak tiltani tőle.
2020. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!