Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kullancs elleni vedooltast ti...

Kullancs elleni vedooltast ti beadatjatok:adattarol?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Nem vèd minden kullancs àltal terjeszetett betegsègtől. Sokkal jobb megelőzès időben kiszedni a kullancsot. Mìg be nem fejezte az evèst, addig nem ,,köpköd" , tehàt nem fertőz.
2020. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Most lesz a harmadik. Nem véd a lyme-kór ellen, a kullancsot mindenképpen minél hamarabb ki kell szedni, de a kullancs encephalitis ellen véd és ez a legsúlyosabb betegség, amit a kullancs okozhat, szerintem fontos beadatni, ha jártok fertőzött helyen, erdő pl.
2020. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beadattuk még ősz végén. Úgy tudom szezonban nem szabad, mert többet árt, mint használ.
2020. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel, télen oltanak csak vele.Most már szezon van, nem fogják beoltani.Mi is ezért csúszunk le róla.Varni kell őszig.
2020. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen beadattam. A lyme ellen nem véd , de a sokkal súlyosabb enchepalitis ellem igen.

Időben vedd ki. Lányomban táborban memt bele, eszre se vette, hajlatbn volt.Nem tudom óránként nézni van e benne.

2020. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beadattuk. Tudatosítjuk, hogy nem véd a Lyme-kortol. Volt a családban kullancs által terjesztett enkefalitisz, tudjuk, az milyen, így nálunk ez nem kérdés.
2020. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk beadták tavaly május elején és június elején, most lesz 1 év múlva a következő.
2020. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem.
2020. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Off.

Ti akik beadattátok, nem változott meg babátok alvása? Kislányom 14 hós múlt, végre átaludta az éjszakákat. Erre tegnap megkapta az első kullancs elleni oltását és éjjel 2 órát volt fent. Nem volt láza, meg jókedvű volt. De ma is már harmadszor kelt, pedig mégcsak 23 óra.

2021. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!