Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismét tápszer éjszakára?

Ismét tápszer éjszakára?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 hónapos lányom kb 2 hónapja le szokott a tápszerről, egyáltalán nem evett, csak más ételeket. Az utóbbi napokban viszont éjjel 2-3-szor is sírva ébred, nem fogad el sem innivalót, sem cumit, és meg sem lehet vigasztalni. Tápszert kapott, mert csak azután nyugodott meg, és aludt vissza rögtön. Van hogy elalvás után már 2 órával kiabálva ébred. Miért van ez? Esetleg köze lehet a fejlődéséhez, gondolok itt pl növekedési ugrásra, vagy hasonlókra. Köszönöm ha válaszolsz!
2020. máj. 10. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A kisebbik lányom volt így épp 15 hónaposan. 7 hetes kora óta nem evett éjjel, de 15 hónaposan 1 héten keresztül éjjel 2-kor felébredt és semmivel nem lehetett megnyugtatni.

Első nap 4 órakor adtam már neki egy adag tejitalt, mert gondoltam, hogy 2 óra kínlódás után megéhezett már. 5 perc múlva elaludt. Másnap ugyan ez. Harmadnap kapásból kevertem a tejitalt, beadtam a kiságyba, csukott szemmel megitta és aludt tovább. Ez ment 1 hétig, utána újra jól aludt.

2020. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nincs a háttérben!Mármint olyasmi ami káros lenne vagy foglalkozni kéne vele.Szerintem csak ilyen időszaka van.Ha nem mulik kérdezd meg a védőnőt szerintem.A tejet nem szereti?
2020. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!