Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35 évesen 3. baba nagyon...

35 évesen 3. baba nagyon későn van?

Figyelt kérdés
28 és 31 éves voltam, amikor születtek a gyerekeim, de nagyon szeretnék még egyet. Tudom, hogy 35 felett nagyon megnő az esély a beteg babára, és nem tudnám elvetetni, ha kiderülne, hogy beteg. Ti bevállalnátok?
2020. máj. 10. 09:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem, akiben felmerül ez a kérdés, annak késő.
2020. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
Én 35 voltam, mikor teherbe estem a kisfiammal, az égvilágon semmi baja. A sógornőm 42 éves, tervezik a negyedik babát, 35, 38 és 41 évesen szült, gyönyörű, okos, egészséges gyerekek. Az unokatesóm felesége 51 (!!!) éves volt, amikor a meglepetés-kisfia megszületett, egészséges, mint a makk. De mondok mást: a 30 éves másik sógornőm egy csúnya vetélés után véget kellett, hogy vessen a második terhességének a 13. héten, annyira beteg volt a baba. Szerintem van elég pozitív történet, és elég bizonyíték arra, hogy nem CSAK az életkor számít. Itt biztos le fogják majd írni, hogy júj, de nagyon öreg leszel az érettségijén stb, de ha igazán szeretnéd, ez ne térítsen el. Igen, a genetikai rendellenesség esélye egyre nő, de nézd meg a statisztikát, azért nem arról van szó, hogy minden második Down baba meg ilyenek. Ráadásul a te tested már tudja, mi a dolga, kétszer végigcsinálta. Bármit olvasol itt majd, ne térítsen el attól, amit szívből szeretnél. Minden jót neked!
2020. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az elsővel. 35 évesen a másodikat szültem, és meg se fordult a fejemben hogy késő (és tervben a harmadik). Nekem a 28 lett volna korai. De mivel te alapjaiban máshogy látod...
2020. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
Harmadik gyereknek nincs nagyon későn, de még elsőnek sem nagyon késő.
2020. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Én már a 28at is későienek érzem :( De előtte tanultam, munka, meg hát pénzünk sem volt elegendő. Nagy családot szerettem volna mindig, csak félek a korom miatt, mert azért ahogy nézegetem a statisztikákat elég rémisztő, hogy mennyire romlanak az esélyek egészséges babára.
2020. máj. 10. 10:01
 6/41 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem úgy működik, hogy elfújod a 35 gyertyát, és másnaptól kizárólag beteg gyereked foganhat.

Egyáltalán nem késő egy harmadik gyerekhez.

2020. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Horaires ***** válasza:
87%
Egyre többen vállalják ilyen későn az első babát. Harmadiknak szerintem tökéletes. Ha egyszer nagyon szeretnéd, miért ne?
2020. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%

Elsővel maximálisan egyet értek.


Pedig nálunk 35-36 leszek ha a csillagok állása kesvez a 3. Gyermekünknél.


31, 33 voltam az első és 2. Gyerknél

2020. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
19%
Én nem vállalnék gyereket akkor, ha azt gondolnám, hogy betegen is megtartom.
2020. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%
35 évesen szültem az elsőt. 2 hete. Lesz még, szeretnénk 2.at.
2020. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!