Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15/16/17 hónapos gyerkőcök...

15/16/17 hónapos gyerkőcök mai menüje?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Reggeli: kacsatepertőkrémes pirítóst ettünk koktélparival, uborkával, ebéd: szalonnás gombás tejszínes tészta sajttal, uzsi: eper, vacsira sütök kiflit és szalámival, avokádókrémmel, brie sajttal fogjuk enni. 15 hónapos a kicsi, mindent szeret ezek közül.
2020. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

16 hónapos kisfiam van.

Szopizik még, úgyhogy reggel tejcsi, aztán virslit evett uborkával meg kenyérrel,sajttal. Tízóraira narancs és alma volt. Ebédre bár pároltam zöldseget, meg sutottem csirkét, de nem ette meg, úgyhogy főztem tésztát és azt ette ketchuppal(ez nagyon megy most nálunk).

Most fog ébredni nemsoká, joghurtot tervezek adni neki, de meglátjuk, lehet gyümölcs lesz. Vacsorára az ebéd maradék lesz. Vacsi után még egyszer szopizik.

2020. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nusy83 ***** válasza:
56%

Reggeli.: Tápi 210 ml pár karika virsli

10 órai: 1/4 alma baba keksz

Ebéd: Sonkás-spenótos kuszkusz (saját recept nincs neve)

Uzsi: Kubu v gyümi néha az ebédből ha nagyon kedvenc.

Vacsi: Tápi 240ml

2020. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nusy83 ***** válasza:
56%
Lemaradt: 15 hónapos kislány.
2020. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk reggeli májkrémes kenyér volt paradicsommal és uborkával. Tízórai alma, barack volt kis keksszel, ebéd tökfőzelék és fasírt, uzsonnára épp most evett egy kis pogácsát és a tízóraiból megmaradt gyümölcsöt. Vacsora általában ugyanaz mint az ebéd nálunk. 16 hós
2020. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Hajnal anyatej

Reggeli zalafelvágott sajt vaj kenyér 1 szelet

Tízórai banán, mazsola

Ebéd natúr szelet krumplipürével

Uzsonna anyatej, kapott kemencésburgonyát, mert kért az én ebèdemből,fél alma, ropi


6 kor eszik meleget / tészta lesz neki , valami szósszal


7:30-kor krémtúró, vagy joghurt lesz

2020. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!