Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet a picivel boltba...

Mikor lehet a picivel boltba menni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 6 hetes a kisfiam 💙
2020. máj. 11. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

A járvány közepén?

Normál esetben már mehetnel. En a 3,5 honaposomat se viszem sehova. Nemhogy boltba.

2020. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha virus nem lenne en mondanam, hogy vidd nyugodtan semmi baja nem lesz. De szerintem vard meg amig lemegy ez az orulet. En a 6 honaposomat sem viszem most. Ha meg tudod oldani inkabb ne vidd.
2020. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Jó pár hónapig nem ajánlom hogy vidd.

Nekem 2 éves a lányom és 8 a fiam..hetente 1x megyek boltba amikor az anyósék át tudnak jönni vigyázzni rájuk.

A férjem elvesztettük sajnos.

2020. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lenne járvány, akkor már vihetnéd. Így én a 2 évesemet sem viszem.
2020. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Amióta a járvány tart, nem voltak velem vásárolni a gyerekek, pedig már nagyok, 3, 7,12 évesek, megtűrik a maszkot, a kesztyűt, óvatosak.

Várjátok meg a végét. Felesleges aggódásnak tennéd ki magad.

2020. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Bármikor, ha veszélyeztetni akarod.

A 4 és az 1 évest se viszem boltba most. Ráérnek elkapni.

2020. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Én kivinném. Mondom ezt úgy, hogy a megyénkben 6 hete nem nőtt a fertőzöttek száma (Bács-Kiskun). Édesanyám Kecskeméten dolgozik a kórházban, azt mondta, hogy ha látnak egy koronavírusos beteget, aranyba öntik.

Nyílván Budapesten nem vinném ki.

2020. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
7-es de a kivinnéd és az elvinnéd a boltba, ami egy zárt tér és meg az az egy aranyba öntött koronás is megfordul ott valszeg az azért különbség. Mellesleg a legtöbb koronás nem kerül kórházba, de en nem próbálnám ki egy 6 hetes csecsemőn, vajon ő hogy bírja. Sima influenza járványkor se viszed boltba az újszülötteket hat még most.
2020. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Én se viszem, de ha mondjuk 12 után bementek egy kihalt boltba 1-2 cuccért, nem nagybevásárlásra, attól semmi baja nem lesz, mert úgyse tud összefogdosni semmit a babakocsiban. Ha már a levegőben akkora a vírus koncentrációja hogy belélegzéssel elkapná a baba, akkor vászon maszkban valószínűleg elkapnád te is. De inkább ne vidd, csak ha létszükség.
2020. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
2,5 évesem se viszem sehová, főleg nem boltba.
2020. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!