Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok ágyba az...

Hogyan szoktattátok ágyba az egy-ket hetes babatokat?

Figyelt kérdés

Csak rajtam alszik, amint matracot er felkel. Es eddig csak szoptatasban aludt el.

Nem baj nekem persze, kivarom ha kinovi. De tartok tole hogy jobb lenne idoben jo szokasok kialakitasara hajtani. Minden erdekel, koszi


Ja, es ejjel is velem alszik. Es ha kimegyek pisilni vagy barmi, azonnal felebred. Szoval nem idealis.

Nem mellesleg van meg egy gyerekem, szoval miatta se artana.


2020. máj. 12. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig megpróbáltam lerakni mikor már mélyen aludt. Olyan 1,5-2 hónapos korára már ez sikerült. Most 8 hónapos. Saját ágyában alszik el, de még mindig van, hogy hajnalban magam mellé veszem mert annyira rosszul alszik és mellettem jobb neki
2020. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vettem babafészket, azt beleraktam a kiságyba, azóta jól alszik. Ha nagyon nyűgös, akkor odaveszem magunk mellé a fészekkel együtt.
2020. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem altattam soha magamon. Mielőtt ilyet csinálnék altatás témában, mindig átgondolom, hogy csinálnám-e az adott solgor minden nap többször. Amit nem, azt ki sem próbáltam az altatáshoz.
2020. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
*dolgot
2020. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi utolso. Ez szerinted valasz a kerdesemre?
2020. máj. 12. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Jótanács.
2020. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén, amikor mélyen aludt betettem a kiságyba. De volt, hogy felébredt és végül egész éjjel vele kellett aludnom, különben én sem aludtam volna egy szemhunyasnyit sem. Mindig beraktam a kiságyba, amikor elaludt, aztán egy idő után, ha fel is ébredt, visszaaludt magától. Most már egész éjjel a kiságyban alszik kb 1-2 hónapja, most 4 hónapos.
2020. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!