Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vidítsuk egymást! Mi a legvicc...

Vidítsuk egymást! Mi a legviccesebb történeted a babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 13:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Hát sok van, mindig történik valami vicces. Ez ma történt:


Amint ki van bontva a pelusból, rögtön pisil mindig. :D Pisis lett az ágy, gondoltam, lehúzom majd a huzatot, csak előbb átöltöztetem a babát. Anyukám közben hozott be gumicukrot, amit jobb híján az ágyra tettem le, amíg öltöztettem. Majd megettem őket, és mikor húzom le a huzatot, csak akkor veszem észre, hogy a pisibe tettem a gumicukrot, majd onnan meg is ettem őket. Mondjuk finom volt... :D

2010. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a sok közül az a kedvenc, mikor egy éves kora körül apa vitte fürdeni a lányunkat, felemelte jó magasra, mondta neki hogy Te vagy apa mindene, erre a lányunk vigyorogva lepisilte az arcát és a fejét.

A másik pedig, megkérdezték tőle 17hónapos korában, hogy "hogy hívnak" erre azt mondta a lányunk hogy "gyere". Majd amikor az illető kinevette, az arcába nyomta az én sütimet.(cukrászdában történt)

2010. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
:)))))
2010. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Az én lányom 2,5 éves,és ez most a napokban történt...

Lefektettem aludni,és ahogy betakartam beleakadt a lábkörme a takaróba,és egy kis beszakadt.Erre a lányom: Óóó leszakadt a lábam... :D

2010. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
nem kis,hanem kicsit... :)
2010. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a fiam, mióta beszél, állandóan mond valami vicceset. A barátnőm anyukája kérdezte tőle, ki a Te szerelmed? a fiam gondolkodik, gondolkodik....kérdezi megint, na mond el kit szeretsz te?? erre azt mondja: szalámit!!!! na igen, enni azt szeret.... :)
2010. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Jókat mosolyogtam, aranyosak ezek a picurkák :)

Jöhet mééééég! :)

2010. júl. 29. 13:52
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 3 és fél éves, de csak 3 éves kora körül kezdett el beszélni.

A kedvencem a körömvágás. Hiába mondom, ismétlem el százszor, hogy a körmét vágjuk, mindig beharangozza, hogy most levágjuk a kezét/lábát.

2010. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
hát,nagyon jókat nevettem.alig várom,hogy az én fiam is dumáljon.
2010. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk még nem beszél a kisfiam,de az a kedvencem amikor ilyen bukfenc-kezdeti pózot vesz fel-négykézláb van(nyújtott lábbal9 a feje a földön és vigyorog tele szájjal a között:)))nagyon édes,ezt látni kellene inkább.De van egy édes gyerekszáj történetem az oviból nekem is,akkor történt mikor férjhez mentem és előtt mondta az egyik anyuka a kisfiának,hogy milyen szép ruha lesz majd az óvónénin meg minden,erre a gyerkőc megkérdezte,hogy köpeny is lesz rajta anya??
2010. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!