Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babánál mik az...

Pár hetes babánál mik az álmosság jelei?

Figyelt kérdés

Almossag- nagyon almossag.

Lehet hogy azert kiabal torka szakadtabol az en babam?

Szoptatas kozben meg a fulet piszkalja.


2020. máj. 19. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Cicire teszed valószínű egy idő után elalszik. Ilyen piciknél akar hasfájás is lehet ha nagyon üvölt nehez néha kitalálni, de sok opció nem lehet.🙂 Éhes akkor cici, követi az alvás.🙂 Szép lassan kitapasztalod szerintem.🙂
2020. máj. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is a fáradtságtól üvöltött, azt hittem hasfájás... ugyanúgy a fülét piszkálta. Nagyon nehéz volt elaltatni, mire rájöttem hogy cicin elalszik.
2020. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Az én babám csak esténként üvöltött, kb ugyanabban az időben. Azt gondoltam talán hasfájos vagy kolika, nos nem volt elég tejem, és csak éhes volt. Azóta el is apadt a tejem teljesen. Most tápszeres boldog baba, nem sir szinte soha ❤️
2020. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok! Ha álmosság miatt sír, egy pici evés után elalszik. Mivel már tápszeres a babám, voltak olyan gondok is evésnél sirás közben hogy csak nem fogadta el az üveg cumijának kialakitását, nekünk a NUK first choice vált be egyedül. Az hogy piszkálja a fülét, elsősorban amiatt van, mivel nem tudja hogy az az ő keze, nem tudja irányitani. A kisl@nyom rengetegszer felidegesitette magát alv@s közben is azzal hogy piszkálta az arcát, fejét öntudatán kivül ugye, és ment az üvöltés, mert emiatt nem tudott aludni. Hamar elmulik ez is szerencsére, 1-2honapos korban már elkezdik valamilyen szinten felfedezni a kezüket :)
2020. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Olyan picinek még fogalmam sem volt, mi baja van.lmivel minden sírása egyforma volt. De hasfájós volt egyébként, általában az volt a baj. Ha álmos volt, akkor egyszerűen elaludt. :D
2020. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!