Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfőnököm csak...

6 hónapos kisfőnököm csak kézben van el, így miközben ételt gyártok neki, mindig sír, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Hurcizást sosem szerette, illetve a gerincem sem bírja a túl sok hordozást. Amikor pürét gyártok neki, kell a két kezem. Így viszont mindig sír és kimerül,mire megkínálnám az új ízzel. Pár hete csinálja ezt, előtte kicsit többet elvolt letéve. Mi miatt lehet? Nem jön a foga, semmi jelnem utal rá. Cicit sem kér gyakrabban. Éjszaka viszont rosszul alszik.

2020. máj. 19. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hurci meg kisfőnök... Na neee...
2020. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Az én agyamból is kiszállt a vér, amikor olvastam.
2020. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért? A hordozós csoportban szokták úgy hívni magukat, hogy hurcianyu meg hurciapu, nem akartam hosszan leírni, milyen kendőkkel és egyéb hordozókkal próbálkoztunk, így akartam összefoglalni.

A kisfőnök szót a nagypapa találta ki, nekem tetszik, ízlések és pofonok.

2020. máj. 19. 11:24
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem muszáj ám mindig pont akkor frissen csinálni neki. Én sokszor este mikor elaludt csináltam meg másnapra
2020. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Berosálnál ha leírnám anyám hogy nevezi a kislányomat. Családon belül vicces és aranyos, idegen füleknek meg borzasztó. A csoport tagjai meg elmebetegek ezekkel az agyonbecéző kifejezésekkel. Ha elmondod a gyerekednek később ő is a fejét fogja majd :/
2020. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Tedd le addig nyugodtan, azt az 5 percet ki fogja bírni hidd el. Később meg majd hozzászokik, hogy nem kell sírni, mert ott vagy neki.

Sztem nem kell mindig kézben lennie. :)

2020. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Kisfőnök, hurci, cicit kér 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Én a babámat letettem a konyha közepére a játszószőnyegre amikor főztem. Folyamatosan beszéltem hozzá vagy dallamos gyerekdalokat hallgattunk youtuberól, énekeltem neki. Látta, hogy vele vagyok, nem maradt egyedül. Ha sírni kezdett volna megmutattam neki mit csinálok, utána visszaraktam és újra elvolt. 6 hónaposan pedig mászni kezdett, akkor meg hagytam felfedezni meg kipakolni mindent amit csak lehetett.

2020. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Fél kézzel csinálok mindent vagy előre a másnapi adagot, esetlrg fagyasztóba adagonként elteszem.

Az enyém is folyton kézben akar lenni. És nem, nem segít, ha leteszem a konyhába úgy hogy lát.

2020. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem segít. Állandóan mondókázunk, énekelek, de már az se segít. Akkor megpróbálom összeszerelni a botmixert 1 kézzel de nehéz lesz :(
2020. máj. 19. 15:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le. Ne hurcizd a ciciden.
2020. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!