Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislánnyal mit játsszun...

2 éves kislánnyal mit játsszunk, mi legyen a napi játékprogram?

Figyelt kérdés
Unokahugomra vigyázok hétvégén, kellenének ötletek a szokásos rajzolás, legozás, barbie-zás, plüssözés mellett. Gondoltam rá, hogy gyurmázunk, meg kimegyünk ha jó idő lesz és "főzünk" mindenfélét levelekből meg kavicsokból:D kiskoromban nagyon szerettem. Na valami ilyesmi ötletek kellenének. Bármi ami viszonylag egyszerű de nagyszerű.

2020. máj. 20. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

2 éves lányom van. Szeret labdázni, kint és bent is lehet játszani, bent inkább lufizunk. Buborékfújóval is elvan egy darabig, szereti kergetni a buborékokat. Viráglocsolást is szereti, homokozni, hintázni, aszfaltkrétázni szoktunk még kint. Gyurmázás is jó, nekünk homokgyurmánk van, könyveket nézni is szeret.

Mostanában piknikezni szoktunk, takarót terítünk a szőnyegre, kosárba rakjuk az elemózsiát. Kekszet, péksütit, gyümölcsöt "viszünk magunkkal", és ott fogyasztjuk el, mintha igazából piknikeznénk. Müanyag tányérokkak, poharakkal megterítek, nagyon élvezi, és az uzsonna is le van tudva. Udvaron is megvalósítható, főleg ha jó idő lesz. Én is tervezem már a kinti pikniket.

2020. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A piknikezést felírom, a többivel mi is szoktunk játszani, buborékfújó mániás:)
2020. máj. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!