Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes baba 1 alkalommal...

1 hetes baba 1 alkalommal mennyi tápszert kell hogy egyen? Fontos

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazán olyan, hogy mennyit kell ennie, nincs. De a nagy könyv szerint testsúly X 150 g / a napi etetések száma adja ki az egyszeri adagot.
2010. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nálunk kb 40 mili...akkor ugyanugy kell adagolni mint a tejet?most apadt el a tejem:((
2010. júl. 29. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszahozni a tejet? Sok folyadék, homeopátiás tejszaporító és ahányszor csak nyekken a gyerek, irány a cici. Egyébként eleinte elég neki a 30 ml víz / 1 kanál tápszer, aztán szép fokozatosan már többet is meg tud majd enni. 60 ml víz/kanál tápszer.
2010. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Hm,igen,az az igazság,hogy ilyenkor még aztán nyugodtan küzdhetsz az anyatejért! Miért nem teszed?
2010. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt csinálom,mellre rakom fejem mint egy örült..van még csak nem elég neki és éhes..akkor van még remény?kb 100milim van naponta
2010. júl. 29. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért én nem adnám fel! Ha ma már nem volt elég, akkor néhány nap alatt még bőven visszahozható a tej! Nem fog egyik napról a másikra teljesen elapadni, kivéve ha nagyon erős lelki megrázkódtatás ért! A babát minden nyekken tedd cicire néhány napig, míg nem lesz több a tej. Arra figyelj, hogy 2 órán belül ne válts mellet, az Üresebbre" tedd vissza, így elkerülöd a hasfájást. Pihenj sokat, igyál elegendő folyadékot (kb. 3 liter, levessel együtt). Vannak különböző teák, homeós bogyók, amik segíthetnek, ha nem adod rögtön fel és nem kezdesz azonnal tápszert adni... ha egyáltalán szeretnél szoptatni...
2010. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja! És ne stresszelj, az nem tsz jót!!!!!!
2010. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hetesen 50 milliket készítettem, de abból sokszor meghagyott, viszont nem telt el sok idő, és már 60-70 milliket ivott meg. Én hiába próbálkoztam, nem tudtam egy idő után fejni sem, és szép lassan feladtam, sűrű könnyek közepette. De Te ne add fel, hátha szerencsésebb és ügyesebb leszel, mint én. De azért hidd el, nem attól leszel rossz anyuka, hogy nem tudsz szoptatni!
2010. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Sajna nekem se nagyon volt(van )tejem.Nekem egy alkalomra kb 10-20ml tejcsi jött ki,én úgy csináltam hogy utána adtam neki a tápszert,kiegészitve olyan 50-60 ml-re.Én is ittam mindenféle teát,cicire tettem sürün,mégse indult meg a tej:-(((Most 12 hetes lesz,de mai napig,szoptatom ami kijön,aztán kapja a tápszert.
2010. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerencsére az egész éjszakai cici meg fejés közben be is indult..igaz csak 100 jön ki egy nap de az is valami:)
2010. júl. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!