Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha választani kellene, akkor...

Ha választani kellene, akkor a férjedet/feleségedet, vagy a babádat választanád?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha nincsen párkapcsolati probléma, szerelem van.

Azért kérdezek ilyet, mert annyira fura, hogy eddig a férjem volt életem értelme, és nagyon szeretem, viszont most a babám iránt olyan szeretetet érzek, mint még soha semmi és senki iránt. Gondolom ti is így vagytok vele.


2020. máj. 21. 14:30
A kérdező szavazást indított:
házastárs
gyermek
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Mármint milyen helyzetben kéne választani?

Meg nem mindegy, hogy magzatról, vagy már megszületett babáról kell dönteni.

2020. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan miért kellene választani? Nem kell választani. Nem ugyanaz a kapcsolat, nem ugyanaz az érzelem. Idióta kérdés.
2020. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha jönne egy betörő, és azt mondaná, hogy vagy a babát, vagy a párod megöli, és döntened kellene. Tudom, hogy fantázia, csak érdekel, hogy ki hogyan döntene. Nem magzatról van szó.
2020. máj. 21. 16:25
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Nos, a betörő ilyen esetben úgyis mindhármunkat megölné, úgyhogy nem.kell választani.

A többség amúgy a gyereket helyezi minden fölé, mondván másik faxt bármikor lehet talalni. Nos, másik gyerekét is lehet szulni. Amúgy nem, még mindig nem kell választani. Még mindig nem ugyanaz az eezelem

2020. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem vagyok így vele. Nem lett a gyerek az életem ertelme

Az életem szerelméről lett egy csodálatos gyerek és ezen kívül van száz dolog ami foglalkoztat még. Páromat imádom, kívánom, őt szabadon választottam. Gyerekemet imádom, ő kettonkbol van. . Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2020. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Megfordítom a dolgot: sosem bocsájtanám meg a férjemnek, ha engem választana a fiúnkkal szemben.
2020. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Ebben az esetben a gyereket, mert ő védtelenebb, férjemnek talán lenne esélye megvédeni magát. De ha ég a ház és a gyerek ki tud menni a lábán, a férjem meg eszméletlen, akkor a páromat próbálnám meg kicibálni.

Szülőszobán édesapámat megkérdezték anno, hogy anyámat vagy a gyereket(engem) mentsenek, ha baj van. Ő anyámat mondta, ez is rendben van szerintem. (Egyébként végül mindketten megmaradtunk, de sokat voltunk kórházba, anyának életmentő műtét kellett.)


Helyzetfüggő tehát. Szerencsére ilyen választás elé nem valószínű, hogy bármelyikünk is kerülne.

2020. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

7


Szép mese, ilyet nem kerdeznek

2020. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
8, nekem apám ezt mondta. Lehet leéltem 29 évet hazugságban. :) persze lehet, hogy túlzott.
2020. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Biztos hogy túlzott
2020. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!