Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír esti vacsoránál...

Miért sír esti vacsoránál (tápszer) 7 hónapos kislányom? Miért nem akar enni?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hetes kora óta tápszeres. Nem szívesen ette eddig sem nagyon. Már csak reggel és este kap mert egyszerűen nem hajlandó megenni. Így is csak kis mennyiségeket eszik. Reggel 120-150 ml, este általában 120 ml. Viszont 3 napja esténként üvölt amint a szájába rakom a cumisüveget. Egyik nap végül sikerült megetetnem de most 20 ml-nél többet nem hajlandó enni. Teát adtam neki azt meg simán megitta. Nem értem. Eddig ha nem volt éhes és azért nem kért akkor csak kiköpte de nem üvöltött rajta. Reggel szó nélkül megeszi. Holnap reggel mindenképpen felhívom a doktornőt de addig szívesen fogadok tanácsokat. Köszi!

2020. máj. 21. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs tapasztalatom, de nem lehet helyettesíteni valami más étellel az esti tápszert?
2020. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy foga jön? Értem hogy kapott teát, de nem írtad hogy miből, és ha cumisüvegből akkor ugyanolyanból kapta mint a tápszert?
2020. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Meg fogom kérdezni, hogy mivel tudom helyettesíteni.

Nem másik üvegből kapta. Alsó két foga már kibújt. A többi még nem látszik, hogy készülődne kibújni.

2020. máj. 21. 22:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nem raktam vesszőt így kétértelmű a mondat :) szóval nem ugyanabból az üvegből kapta. Van egy ami csak a teának van.
2020. máj. 21. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a vacsorát kiváltani valami mással? Lehet nem akar azt enni vacsira.
2020. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj tejpépet adni neki, kanállal. Változatosabb az ízvilág is, és talán szívesebben eszi.
2020. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Basszus nem ízlik neki,mi a francért erőlteted??Adj neki mást vacsorára!
2020. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ízlik neki oké de reggelire megeszi szó nélkül. 7 hónapos azért 2x kell még neki a tápszer. És egyáltalán nem erőltetem. Tegnap kiköpte, sírt utána már nem próbáltam.
2020. máj. 22. 07:53
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Kell neki a tápszer!Hidd el millio gyerek nem eszi és de érdekesfelnőttek!Örulj neki h.reggel még eszi.Forralj fel tejet és add azt!
2020. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat próbálj akkor uzsonnára adni neki tápszert, hogy meglegyen a kettő. De egyébként a tejpep is kb ugyanaz csak más az állaga, uh ha azt adsz neki, nem történik semmi.
2020. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!