Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaknak valo jatekkonyha...

Babaknak valo jatekkonyha hany eves kortol hasznalhato szamukra erdemben?

Figyelt kérdés

Baratnom kislanya 13 honapos es tok jol eljatszik vele rendesen szerepjatekosan

Nagyon meglepnem az egy eves kislanyomat enis egy ilyennel csak nem tudom ot nem erzem ugy h tudna is hasznalni, vagy ez ugy ledz ahogy megkapja jatszink vele egyutt es megtanulja hogy kell?


2020. máj. 22. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen tudom elképzelni. Nem csak kipakol-bepakol módon játszik vele? Max. kavargat? A szerepjáték 2 körül jön és nem keverendő a "mint ha" játékkal, amikor 15-18 hónapos kor körül úgy tesz mint anya, apa, tesó és helyettesítheti is a tárgyakat, pl: fakanállal telefonál...
2020. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat olyanokat csinal a kislany h keverget kavargat a jatekfazekben beteszi a sutoreszbe a dolgokat, pakolhatja a jatek gyumolcsoket
2020. máj. 22. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A 15 hónaposom imádja. Bepakolja a zöldségeket a lábasba, felteszi a tűzre. A pékárukat a sütőbe pakolja, a kávéscsészét a mikróba. 😄 Karácsonyra kapták, azt hittük, csak a nagyok fognak vele játszani, de a kicsi a legprofibb.
2020. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam miután megtanult menni mindig a nagytesó(lány) szobájába ment játszani a baba konyhával, imádja. Ki-be pakol, rendezi a játékokat, a lánykám segít neki mutatja, hogy csinálja. Már azóta 2,5 éves a fiam, még mindig nagy kedvenc a babakonyha:)
2020. máj. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!