Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te vettél a gyerekednek...

A te vettél a gyerekednek elektromos kisautót?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen kapta? Ki tudta használni vagy inkább csak pénz kidobas volt?

2020. máj. 22. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Igen vettunk neki 2 evesen. Ugy 5 eves koraig nyuzta. Nem figyeltunk kis meretu volt. De nagyon sokat hasznalta, pl ezzel ment a jatszoterre is. Meg vettunk pot aksit is. Most az unokatesonak adtuk, o 2.5 eves pont a merete.

Iden nyaron fog kapni nagy meretu john deere jeep autot vagy quadot. Nem tudjuk elektromos vagy inkabb benzines legyen mar.

2020. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem felesleges pénzkidobás. Igyekszem a mozgásra ösztönözni a gyerekeimet, a kertben sem üldögélünk, max a homokozóban. Nem vettem és nem is vennék ilyesmit.
2020. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
2,5éves a fiúnk, nem vettünk neki ilyesmit, nem is tervezzük. Motorja, futóbicaja van, ha nagyobb lesz valamilyen pedálos járművet, járműveket hoz majd neki a nyuszi: pedálos gokart, - műanyag traktor. Imád mozogni a fiúnk, nem hinném hogy lefáradna az ücsörgésben.
2020. máj. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

A quad nekünk is tetszik, de nekem is az a bajom vele, hogy semmi mozgás nincs a dologban, így nem is fogunk venni.

A fiam egyébként imádja a motorokat, később talán az majd szóba jöhet.

2020. máj. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért van lepontozva aki nem vesz ilyet a gyerekének? Nekem amúgy tetszik, de a kislányom nem ülne benne 2 percnél tovább, úgyhogy mi sem veszünk.
2020. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vettem de nem ült bele csak azt a két percet amíg újdonság volt. Aztán visszaült a biciklire.. el is adtuk. Mármint a járgányt.
2020. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!