Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával mikor mentetek,...

Babával mikor mentetek, fogtok menni boltba, üzletekbe?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%
Én a héten voltam a lányommal először drogeriaban a járvány óta, 5 perc volt és senki nem volt bent rajtunk kívül, plusz ő még babakocsis, szóval nem tudott hozzányúlni semmihez sem. Bevásárlóközpontba, plázába én is akkor viszem majd, ha már nem lesz semmilyen korlátozás, nem kell maszkot viselni, stb. Hál’ istennek mi elég jól meg tudtuk oldani logisztikailag a gyerek nélküli bevásárlást, ruhákat magamnak is és neki is megrendeltem online, szóval szerintem ez tartható lesz így nekünk. Szerintem nincs felfújva egyébként, és egyre inkább kiderül, hogy veszélyes a gyerekekre is, Franciaországban hatvannál több koronás gyerek került intenzívre, mert Kawasaki kórhoz hasonló tüneteket produkált, van gyerekkorú halott is.
2020. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Boltba fogom vinni legutoljára az biztos. 4 hónapos.
2020. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!