Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos fiam még mindig...

5 hónapos fiam még mindig rengeteget alszik napközben, ez meddig normális?

Figyelt kérdés
Este 9-től reggel 7-ig alszik, 2x eszik közben. Nappal 4-5 óránként eszik, közte általában fél-1.5 órát van fent, olyan nincs, hogy nem alszik.
2020. máj. 25. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Átlagosan egy 5 hos napi alvasigenye 14-15ora,ha ennél sokkal többet alszik (ha 1-2oraval többet az egyáltalán nem furcsa szerintem), akkor jelezd azért a védőnőnek.
2020. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel!

Nem számoltam ki hogy így a te babád mennyit alszik, de az sokat segítene neked ha nagyjából tudnál egy átlagot. Mert valóban 1-2 órával több esetleg kevesebb az nem vészes de lényegesen több vagy akár kevesebb az nyilván nem jó.

Az én kisfiam ennyi idősen így aludt:

Este kb 8-fel9-től reggel 6-fél7-ig. Nem kelt már enni.

Utána ébren Volt 1 órat majd aludt megint 1-1,5 órát.

Ehhez délelőtt és délután is aludt 1,5-2 órát. Nagyjából 14 óra volt az átlag amit aludt. Néha 13 néha 15 lett belőle. Ő pl este 17-20 között ekkor már szinte sose aludt.

Remélem tudtam segiteni.

2020. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hos,ossze nem szamoltam,de minden etetes kozt alszik,2 ora utan kidol. Annyit bir frnt lenni max,ha szepen eszik es fejlodik,nol a sulya es a hossza,nagy baj nem lehet. Nagyjabol szamolgatom.16 orat szerintem alszik az enyem.
2020. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!