Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mièrt van az hogy...

Szerintetek mièrt van az hogy egy kisbaba nem szeret ölben/kèzben lenni?Vlakinek ilyen ilyen a babàja?Illetve nem marad soha nyugton 5 percnèl tovàbb kèzben,kapàlòzik,jàr keze -làba,tekereg amíg le nem teszem...Nem hasfàjòs màr!

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm ilyen baba volt. Neki kötött volt a csípője és nem volt kényelmes. (Ez csak egy tipp.)
2020. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom nem szeretett úgy lenni, mintha háton feküdne

Tehát bölcsőtartásban utált

2020. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam sincs oda érte. Persze van amikor szeret bújni. De inkább játszik, nézelődik. Ha rajtam van hason azt is szereti, de hogy le van fogva és nem történik semmi érdekes, azt nem csípi.
2020. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!Említettem ezt màr többször az orvosunknak ill. màs orvosnàl is jàrtunk ès mindegyik azt mondta hogy ő ilyen eleven😂Csak nekem furcsa a mai napig mert màs babàk olyan ,,nyugodtnak,, làtszanak hozzà kèpest!
2020. máj. 27. 05:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt, annyira érdekelte minden más, és mindenkivel haverkodott. Most 2,5 éves, totál az ellenkezője lett, a seggemben van, és ha idegen a hely, vagy az emberek, le se lehet tenni.
2020. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!