Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utcán/idegen helyen milyen...

Utcán/idegen helyen milyen esetben cseréltek pelenkát? Mármint csak bekakilás esetén, vagy akkor is ha csak pisi van?

Figyelt kérdés

Ugye nagydolog esetén értelemszerűen azonnal ajánlott, de amikor csak pisi van akkor is cseréltek otthonon kívül vagy azzal meg szoktátok várni a hazaérkezést?

Érvek, ellenérvek?



2020. máj. 28. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha úgy látom/érzem hogy nagyon tele pisivel a pelenka akkor kicserélem, egyébként nem.
2020. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Utcán egyszer cseréltem pelenkát, épp beteg volt a fiam, hasmenèse volt és kifolyt a pelusból a cucc. Ruhacsere is kellett, még jó hogy jó idő volt, nem akartam hazáig a kakis ruhában áztatni.

Ha máshol voltunk, pl vendégség, játszóház, stb, ott simán cseréltem, de pl játszótéren nem.

2020. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kakisat ahogy ìrtad azonnal, pisiset csak akkor cserèltem volna, ha brutàlusan tele van, közterületen ilyen nem esett mwg velünk.
2020. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kakisat egyből,pisiset csak ha nagyon tele van. De azért általában azt kibírja hazáig :)
2020. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, a kakiból ki kell szedni, ott mese nincs, a pisist meg ha nagyon tele van az is csere. De általában ha indultok valamerre cseréljetek pelenkát, és lehet nem árt egy picikét várni indulás előtt. Szeretnek a friss pelusba megtojni. :)
2020. máj. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!