Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez igaz? Mit szóltok ehhez?

Ez igaz? Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

A babám 1hét múlva lesz 4 hónapos. És a gyerek orvos azt mondta nekem hogy kezdjem el a hozzátáplálást, de én mondtam neki hogy nem merem még mert még mindig fáj a hasa, és azt mondta az ő babájának is akkor múlt el mikor el kezdte mivel sok már neki az anyatej, ez igaz?


Mi van ha még jobban fájni fog neki a hasa?


Nem merem elkezdeni. 😟


2020. máj. 28. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Saját tapasztalat alapján nem igaz. A hozzátáplálás után is ugyan olyan hasfájós maradt a lányom.
2020. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ő is anyatejes baba volt.
2020. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
6 hónapos kor előtt semikèpp nem kène hozzàtàplàlni. Olyan nincs, hogy sok neki az anyatej, ha nem kell neki, nem eszik.
2020. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Baromság. Ha van lehetőség cserélj orvost.
2020. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak még jobban fájt a hasa. Ahogy elkezdtük, éjszaka óránként ébredt és alig tudtuk megnyugtatni. Felfüggesztettük a hozzátáplálást és visszatért az 1-2 ébredéshez, megváltás volt. Nem is volt kedvünk újra hozzátáplálni 6 hónapos koráig.. A kicsivel mondjuk 5 hónaposan de hasonlóan jártunk, nála már 4 hónapos korában az eszembe se jutott a másik gyerekkel kapcsolatos tapasztalatok miatt.
2020. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A hasfájást ki kellett volna nőnie, de szerintem egy hónap is túl lesztek rajta. Ne tápláld még hozzá, felesleges. 6 hónaposan bőven ráértek, akkor se kell túlerőltetni. Nálam pl bármi kerülhetett a fiam elé szinte mindent kiköpött. Alma, barack, krumpli, krumpli tejcivel, szilva, sütőtök. Üveges répafőzeleket evett meg két teáskanállal, spenótból hármat, és slussz. Aztán a következő hónap közepe fele megjött az étvágya, és közben több foga is lett, nagyon gyorsan váltottunk a főzeléktől a darabos kajáig, majd a falatkákig. Támaszkodj a babád jelzéseire, ha valami nem elég neki hidd el tudni fogod mert ordítani fog.
2020. máj. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!