Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert lehet, hogy a 11 honapos...

Miert lehet, hogy a 11 honapos gyerekem csakis kizarolag a sinlac-ot hajlando megenni?

Figyelt kérdés

Mar reeeeges regen elkezdtuk a hozzataplalast. Sose szerette, igazabol semmit se eszik meg joizuen, amit kicsit jobban eszik eppen per pillanat abbol is max 50 ml.

A sulya a kuszas ota nagyon lassu utemben nott (100gr/ho) igy a gyerekorvos sinlacot irt fel neki. Azt az egyet megeszi rendesen 140-150 ml. Semmi mast

Miert lehet h azt megeszi de semmi mast nem

El vagyok keseredve masok ilyenkor mar darabos etelt esznek:(


2020. máj. 31. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert tele van cukorral, finom édes😔 én ezért nem adtam kb 1 éves koráig semmit amiben hozzáadott cukor van(most is csak minimálisat) vannak cukormentes pépek próbálj meg bele finom édes banánt, hátha úgy megeszi.
2020. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne keseredj el. Nem ismerek olyan felnőttet, aki sinlacot eszik. Általában az ilyen gyerekek egyik napról a másikra eszik meg a fel disznót késsel-villával. Add neki, amit szeret, időnként kinalj neki minden felet és kész. De ne stresszelj rá. Ha éhes eszik. Szinten egy rossz evő gyerek anyukája 😉
2020. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

2, én ettem a gyerek sinlac-ját, mert finom. ;)

Igen, az az egyik gond, hogy full cukor.

Ha, máshogy egyáltalán nem gyarapszik ÉS a súlya valóban alacsony, akkor valóban indokolt. Ha ez utóbbi nem áll fenn és egyébként jó súlyban van, csak szerimtetek nem gurul eléggé, akkor egyszerűen ne add többet. Nem fog helyette egyből mást enni, de idővel elfelejtheti

2020. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as úgy ertem, olyat, aki csak azt eszi felnott korában. Amúgy tényleg finom 😀🤷🏼‍♀️
2020. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
11 honapos es 8 kilo szoval, nem az a tipikus hurkas pocakos kisbaba. Mindenki ezzel jon h tiszta cukor de en megneztem es kb a tapszerben tobb a cukor mint a sinlacban.
2020. máj. 31. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Keverj a sinlachoz zöldséget, gyümölcsöket, és fokozatosan csökkentse le a sinlacot.
2020. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, de szerintem a tapszerbem tejcukor van a sinlac-ban meg hozzáadott. (Bár nem tudom melyik tápszert nézted, a mienkben nincs konkrét cukor) Ami nem mindegy. Mert a hozzáadott cukor íze nagyon intenzív és elnyomja a természetes ízeket. Illetve a gyümölcsök is nagyon savanyúnak hathatnak.
2020. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van benne rendes cukor ne mar??? En vagy figyelmetlen vagyok vagy azt nem lattam az osszetevoknel
2020. máj. 31. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Ti akkor ezt a zerót kapjátok?

[link]

Ebben valóban nincs. Ez nagyon új termék lehet.

A simában több név alatt is van hozzáadott cukor (Maltodextrin is az).

2020. jún. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hu ezt a zerot en meg nem is láttam.
2020. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!