Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. 9 hónapos-1,5 éves babának...

Kb. 9 hónapos-1,5 éves babának mennyi játéka van nálatok?

Figyelt kérdés

Mi a célszerű, inkább kevesebb játék de minőségi, vagy több, hogy tudjon választani?


Engeditek a rokonokat játékot vásárolni, vagy megmondjátok, mit vehetnek, esetleg ti vesztek a nevükben?



2020. jún. 1. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van játék de nem sok, bár én néha elég soknak érzem de ha máshol vagyunk ahol hasonló korú gyerek van akkor mindig rájövök, hogy nekünk nincs sok.


Amúgy a minőségi fogalom is mindenkinek mást jelent. Van akinek az a minőség ha tele van a szoba FP zenélő, villogó, beszélő játékokkal. Nekem pl nem ez jelenti a minőséget. Valaki meg azzal nem értené egyet amilyen játékaink nekünk vannak. Főként fa játékok, logikát és kézügyességet elősegítők. Van aki szerint meg ez túlzás.

Nem gondolkodunk egyformán, nincs ezzel baj, viszont szerintem nem jó ha Dunát lehet rekeszteni a játékokkal.

2020. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!