Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szék mellé raktam a babát...

Szék mellé raktam a babát hordozostól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon meg vagyok ijedve, a gyereket (4hó) véletlenül a szék mellé raktam hordozóstól. Szóval kb 50centit zuhant hordozóstól. Felsírt,megijedt. Persze egyből kivettem, nem látszik rajt semmilyen sérülés, mégis rettegek, hogy agyrázkódást vagy bármi mást szenvedett. Tudnátok segíteni? Vagy meg tudnátok nyugtatni?

2020. jún. 2. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Telefon > ügyelet > kérdezz rá


Látatlanban nem tudom megmondani történt e pl agyrazkodas, valószínűleg ők is azt fogják mondani hogy figyeld nem e hány pl, nem e lett aluszékonyabb


Nekünk pl a kanaperol gurult le 4 hónaposan 30 cmrol, mi bevittuk, csináltak egy röntgent és hazamentunk, szerencsére nem lett baja.

2020. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hordozóban nem valószínű, hogy bármi baja lett.
2020. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hordozó megvédi, ha be volt kapcsolva. Valószínű csak megijedt. De azert hivd fel a doktort, kerdezd meg mi a teendő.
2020. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!