Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha az egy éves baba nem...

Baj, ha az egy éves baba nem mindig néz rám, ha szolítom?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hét múlva lesz egy éves. Sokszor figyel, ha szólok nek, de van, hogy nagyon elmélyed a játékában, akkor hiába szólok nek, van hogy csak sokadjára figyel. Szemkontaktot egyébként szokta tartani.

Pápát még nem int, mutogatni sem mutogat, nem tapsol (a védőnő szerint kellene)

Játszani ügyesen játszik, több mindennel. Labdazni szokott velem, ha kérem tőle odaadja.

Beszéde eddig "baba" "mama" ismetelgétese, néha "vau, vau", "kuk" a kukucsnál.

Normál ütemben fejlődik, vagy túlaggodom?



2020. jún. 6. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj

Később meg még ráadásul szándékosan lesz szelektív a hallása

2020. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Az lenne baj, ha ugyan néha rád nézne, mikor szólítod, de alapvetően nem figyelne a nevére.

Szoktál vele tapsolós mondókákat mondani? Térden lovagoltatni, Csip-csip csókázni?

Csináljátok rendszeresen, és itt látni fogod, nyújtja-e a kezét, utánozza-e a hessegetést, a tapsolást. Persze nem első alkalommal de néhány nap, egy hét után.

2020. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérlek hagyd ezt abba amit most csinálsz én nyugodj meg. Az első egy évben én is ezt toltam árgus szemekkel néztem h fejlődik mit kell már tudnia. Hallja ő h szólsz csak épp nem erdekli mert vmi más köti le a figyelmet. Fél év és rajosz h már mindent ért csak full mást akar mint te ezért csakazert sem teszi amit kérsz. Jah es a tapsi tapsi meg tarsai komolyan nem értem azokat a szuloket akik napi fél órában tapsolgatnak csak h vegre leutanozza. Nem tananyagok ezek úgyis utanozni fog mindenben téged. Ő lesz a legoszintebb tukrod az egesz életedben. Másfél evesen egyszer lát vmit és már csinalja is xd pl mit mond a halacska egy evesen ebben kb 1 honap intenzív tanítás van most 3 perc.....
2020. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziaaa, megkerdezhetem , hogy utana hogy alakultak a dolgok veletek? Aggodom en is a kisfiam miatt neha, de remelem csak elso babas anyuka aggodalom ja es remelem ti is jol vagytok. Koszonom, ha valaszolsz
2023. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!