Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik kis korkulonbseggel...

Akik kis korkulonbseggel vallaltatok 2. vagy 3. gyereket, tudtatok, mire vallalkoztok?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, nem volt nagyon nehez? Mennyire volt mas, mint amire szamitottatok?

2020. jún. 7. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Honnan tudtuk volna mire vállalkozunk? 😅😅 Egyszer lehet első és második gyereked is. 😅

Egyébként 100x jobb mint nagy korkülönbséggel. Persze vannak nehéz időszakok de hol nincsenek?!

2020. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Azt hinne az ember, hogy egy gyerek utan mar kb. fel lehet meeni, hogy mennyi figyelmet es energiat igenyel.
2020. jún. 7. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet felmérni, mert a kicsi nem a nagy klónja. Az enyémek között 21 hónap van, a pici holnap lesz egy hónapos. Mindenben különbözik a nagytól. Sokkal hasfájósabb, de egyébként habitusra sokkal nyugodtabb.
2020. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Számítottam rá, hogy nehéz lesz. Az volt. Volt ami kevésbé volt nehéz mint hittem, más meg fordítva.

21 hónap van közöttük és nálunk a nagy nyugisabb természet. A kicsinek állandóan kézben kellett lennie. Erre nem készültem fel és nem is lehet szerintem. A kicsi nemsokára 3 éves már, most már szuper.

2020. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyèm 10 hónapos ès most vagyok 20 hetes terhes..asszem nemtudom, halvàny lila gőzöm sincs h mi lesz, de nem mi leszünk az elsők.
2020. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
13 hónap, 22 hónap, 12 hónap. Amíg a másodikat vártam, Azt hittem, sokkal nehezebb lesz. Semmi extra nehézség nem volt, hamar összecsiszolódtunk, a pici alkalmazkodott a nagy napirendjéhez, én is kipihent voltam. Nem csoda, hogy a kicsikkel sem vártunk sokat. 😊
2020. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ohh teljesen mások a gyerekek.


Nálam 1,5 èv van köztük.


Szerintem 1000* könnyebb ha van 2 év.

Ahogy haladunk afelé látom mennyivel érettebb a nagy..


Mi tervezünk 3. Babát.. 2 -2,5 évet a 2 kicsi közt

2020. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem sajnos nem lehet felmérni, ugyan is mikor a másodikat szülöd, akkor már ott a nagy. Semyilyen élethelyzet nem lesz olyan, mint az elsővel volt, de szerintem mindeképpen megéri. És minden nehézséget megér. Sőt nagy kor külömbséggel is megéri mielőtt valaki leszólna. Mert az egyiklegnagyobb kincs az emer életében a tesvére. Nekem 4 van :) mindet imádom!
2020. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7. Vagyok


8-as jól írja



Egyébként alapból a terhesség is más


Elsővel végig dolgoztam, nem mentem táppénzre, / 70 km a munkahelyem, 10 órát dolgoztam/ mégis könnyebb volt, mint pici, szoptatott, fogzó, nem jàró, pelenkás mellett.

2020. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!