Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neogranormon popsi krém nem...

Edus83 kérdése:

Neogranormon popsi krém nem csípi ki baba gyenge bőrét? Annyira erős menta illata van.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pont a kicsípett popsira használtam. Egy éjszaka alatt rendbe tette a bőrüket. A mai napig használjuk mindenféle felmaródásokra.Az illata tényleg erős,de a hatása nagyon jó.

3 gyerekes

2010. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,nincs semmi pirosodás,és férjem ezt hozott a patikából,csak furcsán erős illatú:).Szóval akkor ne féljek:)
2010. júl. 31. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár én nem használtam a mentolosat, de a Neogranormon pont hámosító kenőcs. Hány hós a babád?
2010. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6hós a lányom,és tényleg nem piros a popsija,akkor merjem kenni vagy sem?
2010. júl. 31. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányoknál a neogranormon hüvelyösszenövést okozhat, mert olyan erősen hámosít! Vegyélmegy sima bepantent vagy dm-ben egyszerű popikrémet, a neogranormont csak akkor kend, ha gyulladt.
2010. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Neogranormonban nincs mentol.
2010. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mentol lehet, hogy nincs, de eukaliptuszolaj van.

"6. TOVÁBBI INFORMÁCIÓK

Mit tartalmaz a Neogranormon kenőcs

- A készítmény hatóanyagai: 4 NE (0.1 ľg) ergocalciferol, 12NE (8 ľg) szintetikus olajos A-vitamin koncentrátum, 9 mg hanyálmirigy (pankreász) por, 150 mg cink-oxid 1 gramm kenőcsben.

Egyéb összetevők: metil-para-hidroxi-benzoát, levendulaolaj, koleszterin, eukaliptuszolaj, glicerin-monosztearát 40-55, finomított napraforgóolaj, tisztított víz, gyapjúviasz, sárga vazelin."


Szerintem a picire még ne kend rá, sima gyógyszertári kenőcsöt kérjél, vagy valamit, amiben nincs ennyi olaj meg illatosító, meg ilyenek.

Jó babázást :)

2010. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!