Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TV baba mellett? Káros?

TV baba mellett? Káros?

Figyelt kérdés

Ha a babám alszik egy mózes kosárban úgy hogy nem látja a TV-t, meg a fejrész is le van hajtva sokszor, a képernyő fényereje le van véve, és halkan megy csak nekem, tehát nem vele nézetem, hanem én kapcsolódok így ki, az káros?

Nem akarom ideje korán TV-ztetni, de jól esik néha megnézni valami filmet egyedül, vagy a férjemmel.


2020. jún. 9. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Valakinek belefér valakinek nem.


Én megőrülök csendben otthon.. Nálunk is sokat ment a tv. De sose úgy, hogy zavaró legyen vagy hogy mellette legyen közvetlen a fiam. Egy csomót aludt, egyértelmű volt hogy filmezek ha ráérek. Mivel a fiamnak sose volt alvás gondja, nem volt jele hogy bántja az idegrendszerét, nem aggódtam. Most már 4 éves lesz és kiegyensúlyozott, tud figyelni, eljátszik egyedül is, szépen alszik, mai napig sem ébred éjszaka, minden oké.


Megjegyzem, lehet hogy egy másik baba érzékenyebb erre és lehet ő másképp reagál a háttér zajra.

2020. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a védőnő ajánlotta is, hogy kapcsoljam be halkan a tévét, mert minden kis neszre felébred majd.

Igaza volt. Bombával se lehet felkelteni. 😂

2020. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A zaj miatt kevésbbé aggódok, az első pár hetét a kórházban töltötte, ott meg nem voltak finomak zaj tekintetében.


Viszont a villódzó fények, mégha csak a plafonon látja is visszatükröződni, remélem nem káros.


Nincs epilepsziája, viszont epilepszia gyógyszert szed mert a hasamban enyhe stroke-ja volt.


Nem mondták, hogy bármi ilyesmire figyelnem kell, úgy kell kezeljem mint egy egészséges babát. Lehet hogy ez az extra infó kicsit változtat a véleményen.

2020. jún. 9. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem, ha ilyenkor bekapcsolod, megnézel egy filmet az tök rendben van. Én azon lepődök meg, mikor egyes családoknál háttérzajként megy, egész nap. Annak már vannak hátulütői.
2020. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Karos. A baba ne legyen abban a szobaban, ahol a TV van. Vagy a babat altasd mashol, vagy a TV ne legyen a haloszobatokban.
2020. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Azert 2020-bán engedjük már el ezt.. Nagyjából mindenhol van tv. Ez nem azt jelenti, hogy direktben nezetni kell a gyerekkel, de azért ne kezeljük már olyan ördögtől valónak. Nem nagy dobozos szemét károsító tv-k vannak már amugysen. Ez meg onnan maradt meg.
2020. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jún. 9. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!