Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát érdemes csinálta...

Milyen tortát érdemes csináltatni 1. születésnapra?

Figyelt kérdés

Glutén, tojás és egy csomó tejtermék be van már vezetve. Kimondottan tejet még nem kapott, max olyan ételt, amiben egy kevéske tej volt. Cukros dolgokat igyekszem kerülni, csak minimálisan kapott még ilyet.

Van, aki kimondottan készít baba tortát, ami nincs telenyomva cukorral?

Gyümölcsökből is kb mindent eszik, apró magvasokat is. Semmilyen ételallergiánk nincs. Diót, mogyorót még nem vezettem be.



2020. jún. 9. 14:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Milyen édesítőt érdemes használni cukor helyett?
2020. jún. 9. 14:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk rendes torta volt. Úgysem sokat fog enni belőle, pár falat nem árt
2020. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem kell átesni a ló túloldalára. A cukor nem az ördögtől való. Csináltasd a tortát, ne vegyed. Valami gyümölcsöset válassz és szólj a cukrásznak, hogy fele cukrot használjon. De amúgy a simatol se lesz baja, amennyit egy 1 éves be tud tömni.
2020. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alig cukros túrótortàja volt a

Lányomnak


Egyèbként kb 3-4 falatot evett belőle

2020. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi banán tortát csináltunk. De inkább a vendégek ették meg, a kislányom inkább csak játszott vele. Persze evett is belőle, de nem sokat. Azt az alkalmat kibírja, nem lesz semmi baja tőle.
2020. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 tojásos kakaós piskóta volt az alap. A nagynak vaníliás krém és banán volt benne, a kicsinek csokis krém és málna. Mindketten megettek egy rendes szeletet belőle, semmi bajuk nem volt. Mindent bevezettem előtte, nyilván. 😊
2020. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sütöttem inkább az elsőt. Őszibarackos túrótortát piskótával.
2020. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Édesítőt tilos adni 1 évesnek!
2020. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek ha nem lettek volna allergiások és minden be van vezetve, akkor bármilyet adtam volna. Egyáltalán nem támogatom, hogy cukorral tömjük a gyereket de attól alkalmanként kaphat, nyilván nem mindennap. Én sütöttem viszont tej-tojásmenteset, allergia miatt (Szerencsére kinőtték, mire a kicsi 2 a nagyobb meg 4 éves volt, már nem kellett mentes tortát csináltatni)
2020. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem gondolom túl a dolgot! Már ki is néztem egy barackos-túrósat :)
2020. jún. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!