Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolognait, hogyan készítitek...

Bolognait, hogyan készítitek a babának? Darált sertéshússal mehet? Tojásmentes durumtészta?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos. Igazából csak a sertéshús és a tészta miatt érdekelne a dolog, a többi hozzávalót kapta már.

2020. jún. 9. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy magunknak.
2020. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha rotyogtatod 45 percig a bolognait akkor teljesen jó a sertéshús csak ne küldd szét fokhagymával meg borssal. :D Bébiétel is 8 hónapos kortól van sertéshúsos. Én is tojásmentes durumtésztát használok itthon és sosem volt belőle gond.
2020. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálok máshogy, simán kap a miénkből. Durumtésztával. 😊
2020. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
A bolognainál alap hogy durumtésztát használsz.
2020. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Nem akartam túltolni a fűszerezést 😀

Kedves utolsó lehet nálatok alap de mi spagetti tésztával szoktuk enni 😉

2020. jún. 9. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

#5

Igen mi is, durum spagetti tésztával.

2020. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Soha nem eszünk durum tésztát. A gyerek is már kapott 8 hósan ugyan abból a tésztából amit mi ettünk. Nem kell túlparázni és csak ezért más tésztát főzni
2020. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is durumtésztával csináltam. Mondjuk a bolti bolognai szószokat nem akartam, adalékmentes paradicsomos szószt használtam hozzá. (De nekem ez a gyengém, haragszom a sok E-betűs dologra.)
2020. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyik ismerosom mondta egyebkent, hogy elvileg a Knorr bolognai szoszban nincs semmi adalekanyag :O

7-es valoszolo, a kislanyom ekcemas ezert kerulom az allergizalo dolgokat egyelore igy a

tojast is ami van a rendes tesztaban.

5-os igen bocsi ugy ertettem, hogy rendes spagetti tesztaval 😀 de igy, hogy a gyerek durumot eszik mi is atterunk ra!

2020. jún. 14. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!