Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babátok napirendje?

4 hós babátok napirendje?

Figyelt kérdés
Este hétkor szeretnénk fürdetni (hogy apja is itt legyen addigra), de így mindig túlfárad a baba és katasztrófa minden este. Nektek hogy van a napirend? Hogy nem fárad túl a baba?
2020. jún. 14. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Kb. 1.5 órat legyen ebren nappal utana rakd le aludni.ilyen korban nappal kb.3.szor alszik
2020. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Pffff. Az én babám már 4 hósan is csak 2szer aludt. Összesen 2-2,5 órát. Minden gyerek más. Majd beáll
2020. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk így néz ki a 4 hónapos fiam napja. Reggel 8kor eszik,vagy visszaalszik vagy nem. Utána délben eszik,ezután nem igazán szokott visszaaludni. 4kor megint eszik,ezután max 20-30 percet alszik. Fél8kor fürdik,8kor eszik,utána alszik éjfélig. Éjfélkor eszik és reggelig alszik :)
2020. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 6 körül kel, akkor 4-szer, ha 7 körül, akkor 3-szor alszik.


Alszik

7-8 ( ha 6kor kelt)

10-11

12:30-14:30, 15:00 kb

16:45 körül 18:15 kb


A napot nem részletezem..


7-ig befejezem a fürdetés ( kb 50kor kezdem)


A nagytesó míg vacsizik, addig megszoptatom, leteszem aludni..


Éjjel van hogy 2-szer, de általában egyszer kel 4 örül.

Ha nem ébred egyszer sem, akkor naporendborulás miatt este 8 körül fürdött, és akkor kel 6-kor reggel..

2020. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de jó nektek hogy ilyen jó alvó babátok van... az én babám mindig Max 20 perceket alszik, most éjjelente is másfél óránként kel... én már feladtam. Fél 9kor elaludt, aztán megint sírva kelt fél órája, azóta csak kézben nem sír...
2020. jún. 14. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Na ezzel a napirenddel vagyok én is bajban. Most lesz a héten 5 hónapos, de még nem volt két nap, amikor ugyanabban az időben kelt volna reggel. Hol 6kor kel, hol 7kor, de aludt már negyed 9ig is. Itt ugye nem feltétlen tudom megetetni egyből ébredés után, mert van, hogy ébredés előtt 1-2 órával evett utoljára hajnalban. Napközben is összevissza alszik, másfél-2 órát bír ébren maradni, de hol 30 percet alszik, hol 2 órát. Mikor milyenje van, lehetetlen megjósolni, hogy mennyit fog aludni. Így értelemszerűen nem tudom az evést belőni például mindig fixen ébredés utánra vagy elalvás előttre. Az evés is.. van hogy 3 óra múlva kéri, van hogy 4 óra után úgy kell beletuszkolnom, hogy egyen már. Éjjel általában 2szer kel enni. Általában. Este fél 8 és 9 között van fürdetés, attól függ h mikorra álmosodik el, ez ugye függ attól, hogy mikor ébredt fel utoljára, de ez ugye meg függ attól, hogy mennyit aludt, ami mint említettem 30 és 120 perc között bármennyi lehet. Fuh szóval elképzelni sem tudom, hogy ebből mikor és hogy lesz napirend, így lehetetlen sorrendet kialakítani. Egyébként nagyon vidám, kiegyensúlyozott baba, szóval nem hiszem h őt ez annyira zavarná, ránézésre jól érzi magát, de mindenhol ezt a hülye napirendet szajkózzák, meg hát ja, azért én sem bánnám, ha tudnám h kb mikor mit tervezhetek.
2020. jún. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, jó ilyet is olvasni, bár tudom nem könnyű egyiküknek sem. Nekem is ilyen össze-vissza minden nap...
2020. jún. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!