Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen biztonsági eszközöket...

Milyen biztonsági eszközöket használtok?

Figyelt kérdés
Konnektorvêdőt már vettem. Szekrényzárnak van értelme, vagy inkább legyek mindig mellette és engedjem neki, hogy pakoljon, amit lehet (azokat alsó fiókba, amit lehet mondjuk)? Sarokvédőt/élvédőt használtok?
2020. jún. 15. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Konnektorvédő, sarokvédők, fiók és szekrényzárak. Élvédőket nem, bár volt fejbeverés párszor, amikor jó lett volna, ha van, de abból olyan mennyiség kellene, hogy én biztosan nem burkolok be vele mindent :D

Az üvegasztal lapját (kivehető) kicseréltük plexire, ami nem túl szép, de csak ideiglenes, és majd ha nagyobb lesz, megy vissza bele az üveg.

Az üveg ajtók alsó üvegére fóliát ragasztottunk.

2020. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi csak egy lefelé nyíló szekrémyajtóra tettünk zárat, másra nem. Természetesen az alsó polcokról, fiókokból feljebb pakoltam,csak olyanok voltak lent, amit nyugodtan kipakolhat, pl. zoknik, vagy műanyag edények. Gyógyszerek, törékeny dolgok, fontos iratok, vegyszerek mind a felső polcokon. Sarokvédőt kb. 10 mp alatt leszedte, párszor visszaraktuk, de láttuk, hogy nincs értelme. Konnektorvédő sem volt (vagyis megvolt, de nem szereltül be), 1x sem akart belenyúli, ha láttam volna, hogy "érdeklődik"a konnektor iránt,berakom, meg amúgy is magasan vannak, vagy az éjjeliszekrény eltakarja, nem tud hozzáférkőzni.
2020. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Sarokvédő, konnektorzár, biztonsági rács lépcsőkhöz.
2020. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél volt konektorvédő 1 éves korig és kb ennyi. Most várjuk a 3.babát.
2020. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk van konnektor védő, biztonsági rács a konyhánál,sarok védő a dohányzó asztalon, szekrény zár a ruhás szekrényen mert nem vagyok hajlandó napi 20x vissza hajtogatni a cuccokat belőle.
2020. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!