Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszatok 1-1,5 éves...

Mit játszatok 1-1,5 éves gyerekeddel? Kieg. lent

Figyelt kérdés
Mikor jó idő van és ki tudunk menni akkor sokmindent tudunk játszani,de mikor egész nap esik az eső és bent vagyunk,akkor mit lehet? Sajnos semmi se köti le igazán,nekem meg már nem nagyon van több ötletem
2020. jún. 15. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában már semmivel. Hagyom hogy találja fel magát. Vagy bevonom a házimunkába és nagyon örül neki. Pl adogatja a ruhákat a mosógépbe vagy teregetéshez, söpröget, porszívózik. Főzni is "segít". Persze mind még játék de anya is ezt csinálja, ő is azt akarja. Szokott a lakásban is motorozni meg szeret a beszélő babával játszani. Eteti cumisüveggel, simizi ha sírós hangot ad ilyesmik. Ma először elkezdett egyedül kockákkal játszani. Persze sokat játszom vele én is, de igyekszem hozzászoktatni hogy egyedül is tudjon. És mi esőben is kimegyünk az udvarra, most kapott gumicsizmát és kb 30 percet elvolt azzal hogy a pocsolyákban ugrált.
2020. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hintázik, mászóalagútban mászkál, labdát gurigatunk

Épít már sokat.

Babakocsit tologatja, de konkrétan a babával még nem játszik.

Mesekönyvet nézegetünk, mondókázunk,énekelünk.

2020. jún. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 hós a fiam.

A játékai hidegen hagyják, pedig kb mindent megkapott ami a korának való.

Inkább jön főzni velem (kap kisfazekat, fakanalat), vagy segít porszívózni (egyedül tologatja), tereget, hajtogat velem (adogatja a ruhákat a kosárból, szedi le a szárítóról).

Illetve apától kapott szerszámokat (igaziakat, kis szerszámos ládával) azokkal bütyköl, pakolgatja.

Ja és most kezdi el érdekelni a kismotorja

2020. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!