Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire tart a kókuszpólya?...

Mennyire tart a kókuszpólya? A babafészket kihasználtátok? Az elektromos hinta pótolta a ringatást, ha sírt és pont pl. muszáj volt főzni, vagy egyéb? Hány hetes kortól vettetek szoptatós párnát alvásra?

Figyelt kérdés
12 éves a fiam, ennyi idő után most jött újra össze, de összejött a tesó akkor is :D Akkoriban normál pólyák voltak, most látom ezt a kókusz pólya stílust. A kérdés az, hogy mennyire tartja a babát? Biztonságos? Ősz végi baba lesz, szeretnék pólyát, az időjárás miatt is, és mert a fiam kezében is biztonságosabb lenne, már most imádja a gondolatot, hogy ő tartja majd :D Légyszi írjatok véleményt. A másik két kérdésre is várom a válaszotokat. A sterilizáló és a bébiétel melegítő már régen is felesleges, és használaton kívüli maradt.

2020. jún. 15. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fam 8 éves, most várom a kishúgát, 28 hetes vagyok. Nem veszek pólyát, mert nála is utáltam a kórházban, szedtem ki belőle. Babafészkem sem volt, most sem veszek, semmi értelmét nem látom. Elektromos hintát most vettem, kipróbáljuk, sógornőméknél bevált. Szoptatós párna nekem nem jó alváshoz, kényelmetlen.
2020. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Mi az első időkben nagyon szerettük a kókuszpólyát. Arra tettem le szoptatás után. Betekertem és így könnyebben be tudtam tenni a kiságyba. Plusz a moro reflex nem ébresztette föl.

Most 3 hónapos, babafészket még most is használunk. Ő is szereti és mi is.

Elektromos babahintában sosem aludt. Főzéshez felkötöm kendőben, abban alszik, nekem meg van két szabad kezem.

Kb fél időtől használtam terhes párnát. Néha a férjem is elvette mert olyan kényelmes azt begyűrve magad alá aludni. 😂

2020. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyen válaszra vártam. Mennyire kemény a kókuszpólya? Tart úgy, mint a másik? Nekem a fiam is őszi volt, csak akkor még rendes pólya volt.
2020. jún. 15. 21:43
 4/5 A kérdező kommentje:
A régi fajta pólyában szoptatás után letudtam tenni úgy, hogy ha esetleg nem jött büfi, hogy az oldalsó rácsnak féloldalasan neki döntöttem, ha bukik ne legyen baj. Ennyi tartásra értettem.
2020. jún. 15. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a májusit sima textilpelusba pólyáltam, egy takarót tekertem össze a rács mellé, ahhoz volt támasztva. Babafészek nálunk felesleges lett volna, nem vettem. Az elektromos hintát utálta, a pihenőszéket is. Az autóshordozó volt neki kényelmes valamiért csak. Amúgy hordozott baba. Szoptatós párnát akkor vettem, amikor már kényelmetlen volt aludni nélküle.
2020. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!