Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel vigasztalhatatlan sírás?

Linett26 kérdése:

Éjjel vigasztalhatatlan sírás?

Figyelt kérdés
1 hete már minden éjjel minimum 2x ébred úgy éjszaka, hogy kb 40 peecig vagy tovább üvölt és nem lehet megnyugtatni. Nem kéri se a vizet, se azz, hogy nyugtassam, ellök magától feszül, dobálja magát. Segítsetek, mi ez?! Van rajta kívül még 2 gyermekem de ilyet sosem tapasztaltam. Ők sem tudnak éjjel pihenni, annyira sír. 16 hónapos.

2020. jún. 16. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön a foga? Nekem akkor volt ez a kicsinél amikor jött a foga. Érdekes módon nálunk is az éjszaka volt a rosszabb. Lehet érdemes lenne valamilyen fogínygélt keresni ha fogzik.
2020. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ringatás?
2020. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a fogzásra tippelek! Ilyenkörül jönnek az őrlőfogak brutál tud fájni nekik :/
2020. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Használjatok a gyerekeidnek füldugót, a patikában lehet kapni
2020. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős a gyerkőc?

Az én kislányom 3 elmúlt, és 4 héten keresztül u.ezt csinálta. Aztán egyik éjről a másikra abbamaradt....

2020. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
16 honapos. Ringatás volt az alap, de szinte kinyomja magát a kezemből. Lehetséges, hogy a foga végett bár már csak 2 és kint van mind.
2020. jún. 16. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is fog. Én ilyet csak akkor tapasztalok a fiamnál ha fog jön,de ugyanez van. Mondjuk az enyém még csak 7hónapos és 3foga van.
2020. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Lehet érdemes lenne kivinni a friss levegőre. Nekem az általában beválik. Meglepődik és a friss hideg levegő megnyugtatja.

Nem tudom hol laktok de most mindenhol elég szeszélyes az időjárás, az is okozhatja. Az én egy évesem amióta ilyen az időjárás szintén nagyon rosszul alszik.

2020. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjátok ott, majd abbahagyja.
2020. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk minden nagyobb fejlődési ugrásnál ez ment 3 hétig.

De lehet a foga is, ahogy már írták.

2020. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!