Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka mennyit pisil a...

Éjszaka mennyit pisil a babátok? Mennyire van tele reggel a pelenka?

Figyelt kérdés
Mennyi hónapos? Cseréltek éjszaka vagy csak reggel?

2020. jún. 16. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Már megnőttek, de emlékeim szerint olyan nagyon tele volt, hogy komolyan súlyosnak éreztem. Éjjel sosem cseréltem, csak ha bekakilt, mindig reggel, elsők között.
2020. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor még főleg anyatejes volt, és 2x kelt éjjel szopizni akkor brutál tele volt, nagyon nehéz volt. Most már nincs is tele. (11 hónapos). De este már szilárdat vacsizik és csak mellékesen cicizik utána, csak mert azon alszik el. És éjjel már csak 1x kel hajnal 5 körül, illetve egyre többször már átalussza az éjszakát.

Csak az első hetekben cseréltem éjjel pelenkát, amikor még nem volt igazán rendszer, meg éjjel is kakilt akár többször is. Aztán amikor beállt 2-3 hónapos kor körül, akkor már nem cseréltem. Éjjelre mindig egy számmal nagyobb pelust kap, mint amit nappal hord. Csak akkor folyt ki belőle, amikor már kezdett kicsi lenni. A méretváltás mindig megoldotta a problémát

2020. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most 7 hónapos a lányom, 10 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Onnantól kezdve nehezek a pelenkák, ritkán van, hogy át is ázik.
2020. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez megint a pelenkafétises perverz disznó!
2020. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hetes a lányom egyszer cserélek pelenkát éjjel. A fiammal is így volt az első 6-8 hétben. Utána már elég volt reggel cserélni. Nagyon teli volt olyankorra sokáig. Kb szobatisztaság előtt fél évvel kezdett csökkenni a mennyiség.
2020. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
7 hónapos 10 órát alszik egybe éjjel,persze megébredésekkel,de vissza alszik egyből. Nem cserélek ez idő alatt egyszer sem. Jó nehéz reggelre,tele van.
2020. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
Nem cserélek pelust éjjel, de eléggé megtelik reggelre.
2020. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!