Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak 4hónapos korától...

Izabella220 kérdése:

Kislányomnak 4hónapos korától kb kitapintható egy kis borsónyi duzzanat jobb oldalt a nyakán. Már lassan 2éves és ugyanúgy tapintható. Nem húzódott vissza.Már látta háziorvos azt mondta nem kell vele foglalkozni.Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak is van. Engem zavar, de az orvosok szerint semmi nincs vele. Semmi baja amúgy sem, kb. sose beteg, nincs mit csinálni vele, szerintük.
2020. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem is zavar tiszta paramami vagyok, soha nem voltam ilyen pedig. Igazából hála istennek nekem is egészséges a kislány csak azért zavaró, bízom benne hohy nem helent semmit. Megnyugtató ha más is tapasztalt ilyet.
2020. jún. 16. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesomnak is volt ilyen nyirokcsomoja...megneztek azert UH n is, de neki isnazt mondtak semmi gond, csak az immunrendszere dolgozik
2020. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Gyerekkorom óta van nekem is, nem fáj meg semmi
2020. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak is volt, azt mondta a doki, amíg nem egy nagyobb cseresznye nagyságú ne foglalkozzak vele, az immunrendszere dolgozik.
2020. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis paráztam, amikor először éreztem neki. Lassan 4 hós a babám, 2 hós kora óta neki is van mindkét oldalt a nyakán hátul, doki is látta és ahogy előttem írták, bizony nyirokcsomó, immunrendszere dolgozik:)
2020. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van csak bal oldalt. Egyszer azt mondtág egy jó indulatú.. valami. Még most is ott van. Nem mondom, hogy ugyan az, de ne sietsd el az aggódást.
2020. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett azóta? Megmaradt? Okozott valami gondot?
2023. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!