Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 éves korában jönnél...

Ha 1 éves korában jönnél rá,hogy a babádat elcserélték?

Figyelt kérdés
A történet komplikáltabb, soha nem volt kötődés a babával.1 év után tesz még valamit a hatóság? Vagy ilyenkor már marad minden így?

2020. jún. 21. 16:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan kiderült, hogy nem a te gyereked? :O
2020. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%
Én csak majdnem elcseréltem.. Borzasztó érzés volt 😥
2020. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
De hogyan lehet elcserélni? Születés után karszalagot kapnak névvel!
2020. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy nem volt kötődés? 1 évig nevelsz egy kisbabát, akiről nem tudod, hogy nem tiéd, teljesen abba a hitben vagy, hogy a tiéd és nem kötődsz hozzá? Akkor ott nem a babával van a gond, hogy nem saját, véleményem szerint.

Sajnos volt már erre példa világszerte, hogy nevelték, nevelték másét, míg végül kiderült, hogy nem a sajátjuk volt, de megvolt a kötődés, így már nem változtattak a helyzeten. És ha nevelsz egy babát, akit nem szeretsz, akkor mi a garancia, hogy a sajátodhoz kötődni fogsz? Nem a vér teszi a kötődést, ezt már számtalan példa mutatta az életben.

2020. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
20%
Uuhh, ez durva. Ilyenkor legalabb még nem késő visszacserélni
2020. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
Aztán mégis hogy sikerülne ezt összehozni? Nem tették rá a karkötőt amikor megszületett ? Jó kis kamu kérdés.m
2020. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen tenne a hatóság, bármilyen korban; de ez nem fordulhat elő, azonnal megkapja a karszalagot, nem tudják elcserélni.

Szülés utáni depressziód van, és úgy érzed amiatt, mert a baba nem a tiéd?

2020. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%
Elképzelhetetlennek tartom, belém égett az arcuk azonnal, ahogy megláttam őket. De ha mégis... én nem tudnám visszaadni azt a babát, akivel 1 éve sírok együtt, ha neki fáj, nevetek, ha ő boldog, örülök minden mérföldkőnek.
2020. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet megmagyarázni, egyszerűen éreztem,hogy ő nem az enyém, de először mindenki azt mondta sok nő érez így, ez csak depresszió stb. A párommal is hónapokig veszekedtünk rajta, de végül belement egy DNS vizsgálatba. Most várjuk az eredményt, de én tudom mi lesz az eredmény.
2020. jún. 21. 18:02
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Max azt tudhatod, hogy nem ő az apa. 😉
2020. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!