Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátoknak hagyját...

1 év körüli babátoknak hagyjátok mindig "összeborítani" a lakást? Vagy inkább rendre szoktatjátok?

Figyelt kérdés
Naponta 2x, 3x viszem ki a lányomat, udvarunk is van, sétálni, biciklizni is szoktunk, mégis itthon egy percig nem nyugszik, a játékai nem érdeklik, a konyhában, nappaliban viszont mindent kipakol, otthagy, arról nem is beszélve, hogy felmászik mindenre, szóval nem tudom mihez kezdjek vele. Csapkodni nem akarom, hangos szó nem használ, nem tudom mitévő legyek, én rontottam el?
2010. aug. 1. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

17 hónapos lesz

CD-ket, DVD-ketnem engedem neki kipakolni, amúgy a ház úgy néz ki mint egy csatatér.

Este,elpakolok, vagy megkérem a nagyfiamat

Szintén mindehova felmászik, rámolásban most a vasaló előszedése a sláger.

Ha rászólok, hogy jöjjön le a galériaágy létrájáról, csak néz rám és vigyorog:-))))

Szerencsésebb eset, ha csak a bátyja szobájában a játékokat pakolja.

Amikor elfelejtem becsukni a fürdő ajtaját,akkor a testápolómat rendszeresen beledobja a kádba.


Udvaron a kutya vizét borítja rendszeresen ki, ott anyira nem tud mit szétpakolni:-))))

Mostanában a seprűt szokta hurcolászni.

2010. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja igen, nálunk is a seprű, felmosó mindent visz :)
2010. aug. 1. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 12,5 hós most indult el egyedül a lakásunk eddig is lomhalmaz volt hát még most.már nem is érdekel komolyan....egy nap 5-ször összeszórom a játékokat egy kosárba-amikkel persze soha nem játszik csak míg kiburitja-ennyit teszek.nálunk sláger a konyha,ott 1 szekrény nincs legumizva abba műanyag edények vannak csak,azt pakolhatja én meg ugrálok az edények között ha főzök,mert az is csak akkor érdekes ha kint vannak:)))A söprű,felmosó,porszívó állandó harc mert mindig jön utánam,ha ép takarítok velük:))))Szóval kész vagyok,a fiókokból állandóan rámol,de én mindig azt mondom ezért gyerek,engem nem érdekel,hogy nincs tip-top rend mindig mindenhol,tisztaságnak tiszta minden,a rend meg olyan amilyen.Ők most tanulják a világukat,ez az érdekes náluk,ez a játék.A veszélyes dolgokat soha nem hagyom neki és a virágföld szedésére is nagyon haragszom,a többi meg úgy van ahogy van.Persze mindig magyarázok én is,hogy ne húzd ki,tedd vissza,nem szabad tojik rám...kiröhög...majd pár hónap múlva már nem lesz ilyen érdekes akkor majd elpakolunk együtt,meg vigyázunk a rendre...
2010. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én hagytam, utánna mindent vissza raktam, de 1 óra múlva megint kezdte. Most 17 hónapos, szétpakol, majd kezd kicsit vissza pakolni! Labdákat a vödörbe, vormabedobot a dobozába, babakocsi mindent bele dobál. Konyhaszekrényt ruhásat még úgy hagyja.

Ahová felmászott mint pl. Kanapé háttámlája ablak, mindig rászóltam levettem, most ha rászólok hisztizik de nem mászik fel már megérti hogy a nem az nem.

Most ismerkedik mindennel, egy egy teflon sütőt megfogott azzal sétált, most kus kosarába pakol és azzal megy.

Lassan tanul a pakolásból ő kirámol te vissza és így tanulja meg hogy ide oda kell lehet pakolni!

2010. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szétpakolás a menő,de egy ideje segítségét kérem az összepakoláshoz,majd nagyon megdicsérem, megtapsolom.Ez a tapsos dolog jó ideje működik,amikor a formabedobóhoz illesztett formát bepöckölte,megtappsaoltam.Aztán kezdte magát is megtapsolni:)Sőt,volt,hogy én is kaptam tapsot-na akkor tutira megzabáltam:D Lassan használ a módszer...:)
2010. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most nagytakaritottam rá 30percre mintha semmit nem csináltam volna:)16hos a fiam!Mindig pakolok utána és már néha ő is elpakol vagy utánoz:)de a kupihoz szerintem egy jo idejig még hozzá kell szokni illetve ahhoz hogy hiába csinálod pár perc és megint felfordulás van,de te csinálod ujra és ujra hi-hi-hi
2010. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!