Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sötétszürke színű szem változi...

Sötétszürke színű szem változik még?

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos a kislányom. Mint a babák többsége, sötétkék szemmel született, ami mostanra sötétszürke lett. Közvetlen a szembogara körül pedig aranyszínű. A családban senkinek sem volt ilyen szeme, ezért gondolom, hogy nem végleges ez a szín. Bárkit kérdezek senkisem tudja megmondani milyen szín is ez egyáltalán.

Nekem sötétbarna, az apjának zöldesbarna szeme van.

Tudom nem lehet előre megjósolni, meg igazából részletkérdés, de arra lennék kíváncsi, akinek hasonló volt a babája szeme, milyenné alakult?


2020. jún. 25. 14:24
 1/6 alletta ***** válasza:
100%
zöldes-barna színű lett, inkább a zöld dominál (fiú)
2020. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2020. jún. 25. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag 2-3 éves korig változik, úgyhogy nem biztos hogy ilyen marad.
2020. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kek. Legalabbis szerintem. Nekem a haziorvos azt mondta feleves statuszon meg tudja mondani,milyen marad.
2020. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálunk is, másfél éves korára zöldesbarnás lett a szemszíne.
2020. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az ilyenből barna lett a kisfiunk szeme.
2020. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!